Даване на заявка за достъп до практикуми - Page 2 - Форум за магия и окултизъм

Неделя, 04.Dec.2016, 10:10 AM

Здравейте Гост | RSS
Магията - практика и самоусъвършенстване

Начало | Даване на заявка за достъп до практикуми - Page 2 - Форум за магия и окултизъм | Регистрация | Вход

[ Ново във форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 2 of 2«12
Forum moderator: theshadow 
Форум за магия и окултизъм » ОБСЪЖДАНЕ » ЗАПИСВАНЕ ЗА ПРАКТИКУМИТЕ (секциите с паролите) » Даване на заявка за достъп до практикуми
Даване на заявка за достъп до практикуми
theshadowDate: Четвъртък, 14.Юли.2016, 9:46 AM | Message # 16
Админ-ДИКТАТОР
Group: Администратори
Status: Офлайн
Solomon, имаш достъп до практикумите... Като започнеш да работиш по някой от тях- уведоми ме.... За да следя какво правиш... И съответно да се включвам, ако ти изникнат въпроси...

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

SolomonDate: Четвъртък, 14.Юли.2016, 11:31 AM | Message # 17
Group: Специален достъп
Добре, благодаря много ! smile

"Словото, според скромното ми мнение, е нашият най-неизчерпаем източник на магии, защото може едновременно да нанася и лекува рани" - Албус Дъмбълдор

ivanovbobiDate: Сряда, 12.Oct.2016, 2:47 PM | Message # 18
*
Group: Потребители
Здравейте, от известно време открих доста неща за себе си и за всичко около мен. До този момент не съм писал във форума, но почти целия достъпен такъв съм изчел. Иска ми се наистина да разкрия способностите си и да опозная света от истинската му гледна точка. Макар да не съм активен във форума, защото го открих наскоро. Всеки ден отделям доста време за практикуване и развиване на способностите си. Наистина бих бил благодарен да се запозная с практикумите и да бъда активен в тях спрямо моята гледна точка. Спрял съм се най-вече на Хаос магията, която е синтез на почти всичко познато до този момент, което съм прочел и пробвал. Но смятам, че всеки човек, може да намери своя си скрит начин да прилага истинските си способности.

Успешен ден !

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 12.Oct.2016, 8:28 PM | Message # 19
Обсебена
Group: Модератори
Хаос магията е в открита зона. Направи си дневник и действай! smile

"Кат тасманийски дявол си в устата."
Последен

posledenDate: Сряда, 12.Oct.2016, 8:35 PM | Message # 20
Group: Практици
smile

Не нося броня.

Форум за магия и окултизъм » ОБСЪЖДАНЕ » ЗАПИСВАНЕ ЗА ПРАКТИКУМИТЕ (секциите с паролите) » Даване на заявка за достъп до практикуми
Page 2 of 2«12
Search:

magiata.ucoz.com © 2016