Транс - Форум за магия и окултизъм

Неделя, 04.Dec.2016, 10:10 AM

Здравейте Гост | RSS
Магията - практика и самоусъвършенстване

Начало | Транс - Форум за магия и окултизъм | Регистрация | Вход

[ Ново във форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: theshadow 
Форум за магия и окултизъм » Отворена дискусия » МАГИЯ » Транс (що е то)
Транс
SolomonDate: Събота, 01.Oct.2016, 0:51 AM | Message # 1
Group: Специален достъп
Status: Online
Все говорим за едни трансови състояния, но не помня някой да е уточнявал какво точно е трансовото състояние и какво е усещането да си в транс.
Предполагам, че аз трябва пръв да споделя.
При мене визуалните признаци са едни полупрозрачни, цветни (по-скоро синьо-лилави) кръгчета, които се появяват, почват да растат докато не почна да виждам почти всичко в съответния цвят, получава се дори когато очите ми са затворени.

Та въпросът ми е какво е усещането при вас, когато сте в трансово състояние ? smile

"Словото, според скромното ми мнение, е нашият най-неизчерпаем източник на магии, защото може едновременно да нанася и лекува рани" - Албус Дъмбълдор

theshadowDate: Събота, 01.Oct.2016, 8:23 AM | Message # 2
Админ-ДИКТАТОР
Group: Администратори
Status: Офлайн
Solomon, аз уточнявах, но из закритите секции... Темата е от тези, които предпочитам да се обсъждат в закрита секция, тъй като откритите секции са... Ами копират ни плагиати твърде много и ни копират хора, които след това пишат глупости...

А иначе темата ти е интересна и ако успееш да си върнеш достъпа- ще я преместя из закритите секции, за да се обсъди там- с твое участие...

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

SolomonDate: Събота, 01.Oct.2016, 12:18 PM | Message # 3
Group: Специален достъп
Status: Online
theshadow, добре, разбирам.
Благодаря. smile

"Словото, според скромното ми мнение, е нашият най-неизчерпаем източник на магии, защото може едновременно да нанася и лекува рани" - Албус Дъмбълдор

Форум за магия и окултизъм » Отворена дискусия » МАГИЯ » Транс (що е то)
Page 1 of 11
Search:

magiata.ucoz.com © 2016