Зареждане с енергия - Page 2 - Форум за магия и окултизъм

Събота, 03.Dec.2016, 7:40 PM

Здравейте Гост | RSS
Магията - практика и самоусъвършенстване

Начало | Зареждане с енергия - Page 2 - Форум за магия и окултизъм | Регистрация | Вход

[ Ново във форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 2 of 2«12
Forum moderator: theshadow 
Форум за магия и окултизъм » Отворена дискусия » МАГИЯ » Зареждане с енергия (или кой как се зарежда и балансира енергията си)
Зареждане с енергия
Цеци_ВихронравDate: Петък, 15.Юли.2016, 1:34 PM | Message # 16
Обсебена
Group: Модератори
Status: Офлайн
Смехът също ме зарежда. Довечера чакам куп приятелки от детството с които като се събера така се забавляваме, че сълзи от смях ни текат. Само като помисля за срещата и усещам как енергията блика в мен...

"Кат тасманийски дявол си в устата."
Последен

listentothewildDate: Петък, 15.Юли.2016, 2:22 PM | Message # 17
Group: Практици
Любимите хора!  smile

SolomonDate: Петък, 15.Юли.2016, 5:09 PM | Message # 18
Group: Специален достъп
Quote nelity ()
Друго си е да си по пее човек

;)

"Словото, според скромното ми мнение, е нашият най-неизчерпаем източник на магии, защото може едновременно да нанася и лекува рани" - Албус Дъмбълдор

ShaAngrealDate: Четвъртък, 21.Юли.2016, 11:49 AM | Message # 19
Group: Потребители
Планината и срещите с приятели ме зареждат. А също интересните книги.
Храната не мисля, че ме зарежда - когато ходя по планините мога да не ям цял ден и не съм гладна - въздухът там ме насища с енергия - почти нямам нужда от храна.

Всъщност си мисля, че хората нямат много нужда от храна - просто сме заобиколени от изобилието ѝ, от навикът да се яде три пъти на ден, образно казано. Можем да сме здрави и жизнени с много по-малко от онова, което поемаме. Постът например може много повече да зареди тялото с енергия, отколкото всекидневната консумация.

Цеци_ВихронравDate: Четвъртък, 21.Юли.2016, 3:08 PM | Message # 20
Обсебена
Постът не зарежда, а прочиства тялото. Забележи, че всички религиозни пости се правят когато няма активна полска работа за която се иска много енергия. Но съм съгласна, че поради изобилието на храни ние ядем в повече от нужното ни и съответно затлъстяваме.
Аз се научих за целта да слушам тялото си. Т.е. ям само когато съм гладна и само това което ми се яде в този момент. Оказа се, че като се съобразявам с последното тялото ми само си показва от какво има нужда в даденият момент.

Последен

Message edited by Цеци_Вихронрав - Четвъртък, 21.Юли.2016, 9:53 PM

ShaAngrealDate: Четвъртък, 21.Юли.2016, 9:50 PM | Message # 21
Да, права си - постът зарежда, когато сме натъпкани и се прочистим, благодарение на него.

theshadowDate: Петък, 22.Юли.2016, 9:27 AM | Message # 22
Админ-ДИКТАТОР
Group: Администратори
С това чудо, гладът, трябва да се внимава, защото има една такава болест- анорексия и е името... И тази болест ходи не само по млади момичета, решили, че ако погладуват и ще замязат на фотошопираните манекенки от списанията, а и по редица окултисти и йоги, захмаснали се да се претворяват в растения, каквито не са и никога няма да бъдат... При последните, йогите имам предвид, такива увреди от анорексия ми се е случвало да попадам документирани през практиката си, че да им имам яденето на слънце и прочие простотии... Обездвижени в една поза торби кокали, които не могат и да помръднат и просто бавно си умират с всяка секунда, докато медиите им правят псевдо-реклама как били уж аха и безсмъртни... Но на дела- умират по един наистина ужасен начин, самоубивайки се от чиста глупост...

Та мисълта ми е- това с диети и постения трябва да се внимава... Човек трябва да яде колкото му се яде, да се движи, да си следи кг да му е в норма и нито да е под нормата на кг, нито над нея- и тогава ще е относително казано- здрав...

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

ИВОDate: Понеделник, 17.Oct.2016, 9:21 PM | Message # 23
**
Време е и аз да споделя нещо по тази тема как да се заредим и по точно как аз се зареждам когато използвам моята енергия. Просто се затварям сам за 2 3 минути в стаята ми и се сещам че съм помогнал на някого с болките и така на татък и просто се зареждам и съм готов за нови приключения на енергийно ниво или отивам до някоя горичка и сядам за миг ! знам че не е кой знае какво но реших да ви споделя на някой може да му е от полза smile

Цеци_ВихронравDate: Понеделник, 17.Oct.2016, 9:24 PM | Message # 24
Обсебена
В гората сред природата зареждането става по-бързо.

Последен

ИВОDate: Понеделник, 17.Oct.2016, 9:27 PM | Message # 25
**
да но ако в момента нямаш друг избор просто остани сам/сама за малко и се замисли какво хубаво си направил и ще се заредиш поне при мен е така но не прекалявам и си давам почивка на духовното ми тяло smile

AgenaDate: Неделя, 23.Oct.2016, 3:56 PM | Message # 26
Group: Специален достъп
Пълноценното зареждане с енергия от храна става тогава,когато ядеш онова,което действително ти носи наслада и не му се нахвърляш като гладна мечка и ядейки бързо,без да дъвчеш,а когато ядеш бавно и включиш усещанията си.

Форум за магия и окултизъм » Отворена дискусия » МАГИЯ » Зареждане с енергия (или кой как се зарежда и балансира енергията си)
Page 2 of 2«12
Search:

magiata.ucoz.com © 2016