Намерих сгънат на триъгълник лист в портмонето си - Форум за магия и окултизъм

Събота, 03.Dec.2016, 7:37 PM

Здравейте Гост | RSS
Магията - практика и самоусъвършенстване

Начало | Намерих сгънат на триъгълник лист в портмонето си - Форум за магия и окултизъм | Регистрация | Вход

[ Ново във форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: theshadow 
Форум за магия и окултизъм » Отворена дискусия » ТЪРСЯ ПОМОЩ » Намерих сгънат на триъгълник лист в портмонето си (Магия)
Намерих сгънат на триъгълник лист в портмонето си
kaka992Date: Сряда, 03.Юли.2013, 3:08 PM | Message # 1
*
Group: Блокирани
Status: Офлайн
Здравейте! Случайно открих в портфейла си сгънат на триъгълник лист, целият облепен с тиксо. От едната страна има нещо като пентраграм, а от вътрешната е написано нещо на арабски. Някой може ли да ми каже, какво пише вътре. Благодаря Ви предварително!
Attachments: 4442488.jpg(73Kb) · 8467417.jpg(50Kb)

Message edited by kaka992 - Сряда, 03.Юли.2013, 3:09 PM

Цеци_ВихронравDate: Четвъртък, 04.Юли.2013, 1:17 AM | Message # 2
Обсебена
Group: Модератори
Обикновено ходжите правят такива талисмани за защита. Предполагам, че е преписана част от корана. Май някой твой близък иска да те пази от зло или нещо такова. Не се притеснявай. Тея листчета се ползват само като талисмани. Не съм чувала да ги правят за лошо. Явно някой около теб много те обича.

"Кат тасманийски дявол си в устата."
Последен

SolomonDate: Tuesday, 12.Юли.2016, 11:53 PM | Message # 3
Group: Специален достъп
Quote Цеци_Вихронрав ()
Обикновено ходжите правят такива талисмани за защита. Предполагам, че е преписана част от корана. Май някой твой близък иска да те пази от зло или нещо такова. Не се притеснявай. Тея листчета се ползват само като талисмани. Не съм чувала да ги правят за лошо. Явно някой около теб много те обича.
Нарича се ''муска'' и по принцип се прави за защита, но може да се прави и за лошо (друг е въпросът че вероятно не работи). Мога да чета на арабски и виждам че не пише нищо особено.

"Словото, според скромното ми мнение, е нашият най-неизчерпаем източник на магии, защото може едновременно да нанася и лекува рани" - Албус Дъмбълдор

SolomonDate: Tuesday, 12.Юли.2016, 11:54 PM | Message # 4
Мога да кажа дори, че ходжата е доста некомпетентен.

"Словото, според скромното ми мнение, е нашият най-неизчерпаем източник на магии, защото може едновременно да нанася и лекува рани" - Албус Дъмбълдор

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 13.Юли.2016, 0:41 AM | Message # 5
Обсебена
В случая идеята ми беше да успокоя жената. Предметна магия няма, а талисманите имат друг принцип на действие.

Последен

SolomonDate: Сряда, 13.Юли.2016, 1:01 AM | Message # 6
Разбрах. Аз само реших да разясня.
И, какво за талисманите ? smile

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 13.Юли.2016, 7:16 AM | Message # 7
Обсебена
За талисманите в закрити секции. biggrin А до тогава и в открита зона има доста за практикуване...

Последен

SolomonDate: Сряда, 13.Юли.2016, 12:32 PM | Message # 8
Добре biggrin
За пракикуване - вече почнах с Liber MMM smile

Форум за магия и окултизъм » Отворена дискусия » ТЪРСЯ ПОМОЩ » Намерих сгънат на триъгълник лист в портмонето си (Магия)
Page 1 of 11
Search:

magiata.ucoz.com © 2016