КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА - Форум за магия и окултизъм

Събота, 03.Dec.2016, 2:20 AM

Здравейте Гост | RSS
Магията - практика и самоусъвършенстване

Начало | КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА - Форум за магия и окултизъм | Регистрация | Вход

[ Ново във форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 212»
Forum moderator: theshadow 
Форум за магия и окултизъм » Отворена дискусия » ТЪРСЯ ПОМОЩ » КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА
КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА
BotsovaDate: Понеделник, 25.Яну.2016, 5:36 PM | Message # 1
*
Group: Потребители
Status: Офлайн
Здравейте, чудя се дали някой би могъл да ми помогне,като ми продаде косми от черна котка. Ще ги платя.

BotsovaDate: Понеделник, 25.Яну.2016, 5:36 PM | Message # 2
*
Здравейте,
някой би ли могъл да ми намери косми от черна котка - ще му ги платя!

Цеци_ВихронравDate: Понеделник, 25.Яну.2016, 6:13 PM | Message # 3
Обсебена
Group: Модератори
Botsova, и какво ще ги правиш тези косми?

"Кат тасманийски дявол си в устата."
Последен

Цеци_ВихронравDate: Понеделник, 25.Яну.2016, 6:15 PM | Message # 4
Обсебена
Някаква непозната магия ли ще правиш с тях?

Последен

listentothewildDate: Понеделник, 25.Яну.2016, 6:31 PM | Message # 5
Group: Практици
На мен ми е интересно защо пък точно черни? Нещо за любов ще е - те черните котки са прекрасни създания. 
С котешки черни не мога да услужа, ама виж кучешки - за няколко дни ще ти дам песчето си и всички косми що остави по диваните са твои.  biggrin

BotsovaDate: Понеделник, 25.Яну.2016, 6:45 PM | Message # 6
*
Listentorhewild,благодаря, и аз имам кученце biggrin хаха,иначе да. За съжаление,ето за какво става въпрос - едно момиче (бившата му приятелка) тормози мен и приятеля ми и нк преследва където и да отидем. Ужасно негативна е и не виждам друг начин просто да ни остави на мира. Не е свързано с някаква вреда,освен просто да не го преследва повече.

BotsovaDate: Понеделник, 25.Яну.2016, 6:49 PM | Message # 7
*
Той се е разделил с нея преди повече от година по собствено желание,но тя продължава да се натрапва на обкръжението му и не го оставя на мира. Понеже и той и аз сме възпитани хора и не желаем да влизаме в конфронтации, търся съдействие по някакъв енергиен път тя сама да се откаже.

Цеци_ВихронравDate: Понеделник, 25.Яну.2016, 7:00 PM | Message # 8
Обсебена
Botsova, можеш да въздфействаш енергийно по много начини без това да включва косми от черна котка. Не за друго, но ритуал магия не прави. Магията я прави мага управлявайки енергията (най-вече своята).

Последен

BotsovaDate: Понеделник, 25.Яну.2016, 7:07 PM | Message # 9
*
На мен този ритуал ми го препоръча една жена от Пловдив,която е със сигурност добронамерена и ме увери,че не е магия :/ Разбира се,може да бъркам,като й се доверявам,нл от известно време вече се познаваме и тя ми гарантира,че не прави магии :? Знам ли... Просто момичето е супер упорито,но по начин,който измъчва него и мен,и то най-вече него,защото плете интриги и го изларва кофти човек,задето не иска да е вече с нея и се оплаква на всичките му приятели,че не я иска. Отношението й граничи с мания

listentothewildDate: Понеделник, 25.Яну.2016, 7:08 PM | Message # 10
Botsova, ако приятеля ти се е разделил с нея и ти не се страхуваш, че може би по някакъв начин ще си го върне - защо и обръщаш внимание? Според мен един разговор ще свърши работа. За космите от котка обаче се съмнявам.  wink

BotsovaDate: Понеделник, 25.Яну.2016, 7:10 PM | Message # 11
*
Той е говорил с нея неведнъж и няма желание да се връща при нея - но не може да й забрани да контактува с приятелите му. Тя разузнава постоянно къде е и неканена се появява уж "случайно" на излизанията му с други хора,защото търси съжаление от тях и разбиране . Иначе неведнъж й е показвано от негова страна,не от моя,че нещата са приключили.

Цеци_ВихронравDate: Понеделник, 25.Яну.2016, 7:14 PM | Message # 12
Обсебена
Botsova, това с космите наистина не е магия. И се опасявам, че ако поискаш на някой кретен да ти осигури такива ще тръгне да скубе някоя нещастна котка, за да изкара някой лев от козинката и. Аз обичам животните и не ми се ще някое да пострада заради глупости.
И не искам да кажа, че проблема ти е глупав. Проблема ти си е много сериозен и бих опитала да ти помогна със съвет. Да измислим тактика как да се справите с натрапчивата дама примерно. Но повярвай ми косми от черна котка няма да ти помогнат в никакъв случай.

Последен

Цеци_ВихронравDate: Понеделник, 25.Яну.2016, 7:15 PM | Message # 13
Обсебена
Botsova, а тя появява ли се и в твое присъствие?

Последен

listentothewildDate: Понеделник, 25.Яну.2016, 7:15 PM | Message # 14
Просто мацката е упорита, ама... ако няма отговор от ваша страна, в един момент ще спре.  smile

BotsovaDate: Понеделник, 25.Яну.2016, 7:16 PM | Message # 15
*
Да,не се замислих за това,безотговорно беше от моя страна - имах предвид по-скоро някой с домашен любимец просто да събере от еъзглавница/ръкавица плетена няколко косъма,аз така взех на кучето ми biggrin :D . Ами предлагаш ли друг вариант? Ние вече половин година сме заедно и тя продължава с драмата и тормоза.

Форум за магия и окултизъм » Отворена дискусия » ТЪРСЯ ПОМОЩ » КОСМИ ОТ ЧЕРНА КОТКА
Page 1 of 212»
Search:

magiata.ucoz.com © 2016