Имам ли направена магия, част н-та - Page 3 - Форум за магия и окултизъм

Събота, 03.Dec.2016, 0:17 AM

Здравейте Гост | RSS
Магията - практика и самоусъвършенстване

Начало | Имам ли направена магия, част н-та - Page 3 - Форум за магия и окултизъм | Регистрация | Вход

[ Ново във форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 3 of 3«123
Forum moderator: theshadow 
Форум за магия и окултизъм » Отворена дискусия » ТЪРСЯ ПОМОЩ » Имам ли направена магия, част н-та
Имам ли направена магия, част н-та
jeni_37Date: Четвъртък, 28.Яну.2016, 0:15 AM | Message # 31
*
Group: Потребители
Status: Офлайн
Здравейте.Имам нужда от помощ.Семейството ми се разпада.Със съпруга ми се разделихме след 28 годишен брак.Сина ми също има проблеми.Вече не иска да е с дългогодишната си приятелка с която имаъ детенце.Дъщеря ми все по често се кара с приятелв си.Разби си нервите.Имам ли направена магия?Вече не знам какво да мисля.Ще ми помогнете ли?

Цеци_ВихронравDate: Понеделник, 01.Feb.2016, 8:49 PM | Message # 32
Обсебена
Group: Модератори
jeni_37, всеки втори има такива проблеми и не са в следствие на магия, а поради неправилна комуникация.
Аз съм разведена и с втори брак и повярвай ми като се замисля реално колкото и да ми се иска вината за развода ми да е само в бившият ми съпруг... Ами не е. Аз също е можело много неща да ги направя по друг начин и да спася брака си, но не съм ги направила...
Замисли се не само за вината на мъжът си, а и за своята. Син ти също едва ли само той е виновен. Старите хора казват "Скандал с един не става."  То и развод само с един не става...
Сигурно ти звуча грубо, но... Ами избрах вместо захаросано да те заблуждавам да кажа истината, а ти сама да решиш как да действаш...

"Кат тасманийски дявол си в устата."
Последен

delonaa92Date: Неделя, 11.Сеп.2016, 4:03 PM | Message # 33
*
Здравейте,от два,три месеца сериозно нещо изобщо не ми върви,знам че всеки има такива периоди във живота си,но странното е че преди две седмици влезе един прилеп във спалнята ни,беше загaсено само телевизорът беше пуснат.Тъкмо бях си легнала а приятлелят ми взязъл в банята и гледам нещо прелита срещу мен над легото,уплаших се и излязох.В началото не знаехме какво е но по късно го видяхме че се заклещил горкият между вратата на терасата и стаята ми.Стана ми жал но така го оставихме цялата вечер,мен ме беше страх а пък той не искаше да го бара,спахме в друга стая.На следващият ден видяхме че го няма и не се е връщал от тогава.Чудно от къде е влязъл,терасата ни е остъклена а прозорецът е бил затворен,няма дупки.Според вас това лоша поличба ли е или е на късмет,възможно ли е да свързано с магия?

Цеци_ВихронравDate: Неделя, 11.Сеп.2016, 4:08 PM | Message # 34
Обсебена
delonaa92, прилепът е на късмет... Това значи да очакваш много успешен период. Това го зная от баба си.
А иначе... Нищо чудно прилепчето да е влязло в момент в който терасата е била отворена и да се е свряло горе в ъгъла и през деня, а вечерта да е опитало да излезе и ви е уплашило...
В една остъклена тераса има куп пролуки през които да се провре нещо толкова малко като прилеп. Имах по едно време такава гадинка и зная как може да мине и през мъничък процеп.

Последен

delonaa92Date: Неделя, 11.Сеп.2016, 5:31 PM | Message # 35
*
Аз като го видях в тъмното,първо като го мернах си помислих че е пеперуда,после вече като го погледнах ми се стори дооста по голямо.По късно когато се беше свило със сигурност бе маничък,един такъв черничък,радвам се че се освободил,въпреки че се изплаших.Ох,дано да е така както казваш Цеци_Вихронрав и да е на късмет :).

AgenaDate: Понеделник, 12.Сеп.2016, 9:28 PM | Message # 36
Group: Специален достъп
Добре е поне,че не сте се повели по старинното поверие ако убиеш прилеп със злато,че ще се замогнеш много,а сте оставили животното на спокойствие.

raya8080Date: Четвъртък, 06.Oct.2016, 9:37 AM | Message # 37
*
Здравейте, нова съм във форума и надявам се тук мога да споделя моят проблем... имам /имах/ приятел, който преди две седмици реши ей така изведнъж след глупав спор, че вече не иска да ме вижда. След едногодишна връзка, дори не ми даде обяснение защо го прави, стана много нервен, обиждаше, заплашваше, все едно стана друг човек, той никога не се беше държал така с мен. Аз се усъмних, че има направено нещо, защото семейството му не ме приема по никакъв начин и отидох при един ходжа..... той само потвърди моето мнение, но каза че влиянието, което му е оказано е много силно и нищо не може да направи sad моля ви да ми кажете има ли някой в България, който може да развали тази магия за раздяла, защото вече съм на предела на силите си sad

Цеци_ВихронравDate: Четвъртък, 06.Oct.2016, 10:19 AM | Message # 38
Обсебена
Ходжата само ти е взел парите. Няма магия която дс раздели хора които се обичат истински.
Казваш, че техните не те одобряват... А идвало ли ти е на ума, че може да ги е послушал? Или да е харесал друга?
Вие сте едва от година заедно. Помисли връзката ви дали течеше гладко или се карахте постоянно? Има много причини заради които един мъж може да се държи идиотски на раздяла и едната е, че се чувства виновен, че вече не изпитва чувства и си иска свободата.

Последен

ИВОDate: Неделя, 16.Oct.2016, 8:50 PM | Message # 39
**
Здравейте искам да попитам дали имам направена магия или някой друг член от семейството ми благодаря предварително !

Цеци_ВихронравDate: Неделя, 16.Oct.2016, 8:57 PM | Message # 40
Обсебена
А ти защо мислиш, че имаш направена магия?

Последен

jaklinDate: Сряда, 19.Oct.2016, 10:54 AM | Message # 41
*
Здравейте ,нова съм във форума , объркана съм , ако не пиша на правилното място , моля да ми простите !!!

Имам нужда от помощ , ако някой знае какво е това , което намерих в гроба на близък човек и дали може да се разчете за да разбера за кой евентуално е предназначено ??? И какво трябва да направя???
Attachments: 0845011.jpg(302Kb)

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 19.Oct.2016, 11:18 AM | Message # 42
Обсебена
Писано е на арабски. Предполагам е извадка от Корана. Хвърли го и не го мисли.
Предполагам, че някой се е взел много на сериозно и е решил, че може да магесничи.
Обикновено такива писания се пишат с идеята да се излекува неизлечимо болен, като написаното се сложи на гроб на непознат и се вярва, че мъртвия ще поеме болестта на живия. Няма нищо вярно в цялата работа, но поне магьосничещия вярва, че така хем помага, хем не вреди на никого, защото мъртвия по-мъртъв няма да стане.
Та не го мисли. Просто някой отчаян се е опитал да спаси свой близък. За теб това не е опасно.

Последен

SolomonDate: Сряда, 19.Oct.2016, 2:14 PM | Message # 43
Group: Специален достъп
Тцтцтцтц...какви са тези некомпетентните ходжи...все едно е писано за две-три минути.
jaklin, това нещо е безполезно, както каза Цеци. Не се чете както трябва, та май дори не е извадка и от Корана, може да е свободно съчинение. smile

П.С. Снимано е наобратно.

"Словото, според скромното ми мнение, е нашият най-неизчерпаем източник на магии, защото може едновременно да нанася и лекува рани" - Албус Дъмбълдор

Форум за магия и окултизъм » Отворена дискусия » ТЪРСЯ ПОМОЩ » Имам ли направена магия, част н-та
Page 3 of 3«123
Search:

magiata.ucoz.com © 2016