А според вас отмъщението справедливост ли е ? - Page 7 - Форум за магия и окултизъм

Събота, 03.Dec.2016, 7:40 PM

Здравейте Гост | RSS
Магията - практика и самоусъвършенстване

Начало | А според вас отмъщението справедливост ли е ? - Page 7 - Форум за магия и окултизъм | Регистрация | Вход

[ Ново във форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 7 of 7«12567
Forum moderator: theshadow 
Форум за магия и окултизъм » ОБСЪЖДАНЕ » СВОБОДНА ЗОНА » А според вас отмъщението справедливост ли е ? (тема за размисъл)
А според вас отмъщението справедливост ли е ?
SolomonDate: Tuesday, 09.Aug.2016, 0:20 AM | Message # 91
Group: Специален достъп
Status: Офлайн
Цеци_Вихронрав, не може ли просто да си освободиш негативната енергия върху тоя човек...ще се почувстваш двойно по-добре, все пак си го е заслужил.

"Словото, според скромното ми мнение, е нашият най-неизчерпаем източник на магии, защото може едновременно да нанася и лекува рани" - Албус Дъмбълдор

Цеци_ВихронравDate: Tuesday, 09.Aug.2016, 0:34 AM | Message # 92
Обсебена
Group: Модератори
Solomon, идеята не е да навредя тихомълком за свое успокоение. Идеята е когато го направя този човек да знае защо.
Занимавала съм се с обучение на кучета, отгледала съм и дете. Когато наказваш човек или животно идеята е, че го наказваш с възпитателна цел. Т.е. ако накажеш дете трябва да му кажеш защо. Така детето разбира, че това което е направило е нередно и ако го повтори ще следва наказание. Ако пропуснеш стъпката с обяснението, то ще си мисли, че го наказваш само защото садизма те влече и хабер няма да има, че е направило нещо нередно.
Мисълта ми е, че според мен отмъщението не е нищо друго освен наказание с възпитателна цел.
Пример: Ако някой ме залее с обиди и подмятания по мой адрес, аз го вземам на подбив и на тоя някой му става прведлено ясно, че колкото пъти използва обидни епитети по мой адрес, толкова пъти аз ще го вземам на подбив.

"Кат тасманийски дявол си в устата."
Последен

SolomonDate: Tuesday, 09.Aug.2016, 0:39 AM | Message # 93
Group: Специален достъп
Сега нещата ми станаха по-ясни...никога не се бях замислял за това...благодаря ! smile

"Словото, според скромното ми мнение, е нашият най-неизчерпаем източник на магии, защото може едновременно да нанася и лекува рани" - Албус Дъмбълдор

Цеци_ВихронравDate: Tuesday, 09.Aug.2016, 0:42 AM | Message # 94
Обсебена
Group: Модератори
wink

"Кат тасманийски дявол си в устата."
Последен

Форум за магия и окултизъм » ОБСЪЖДАНЕ » СВОБОДНА ЗОНА » А според вас отмъщението справедливост ли е ? (тема за размисъл)
Page 7 of 7«12567
Search:

magiata.ucoz.com © 2016