Другите за троловете - Page 6 - Форум за магия и окултизъм

Събота, 03.Dec.2016, 7:39 PM

Здравейте Гост | RSS
Магията - практика и самоусъвършенстване

Начало | Другите за троловете - Page 6 - Форум за магия и окултизъм | Регистрация | Вход

[ Ново във форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 6 of 6«123456
Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Другите за троловете
Другите за троловете
AgenaDate: Петък, 02.Сеп.2016, 9:46 PM | Message # 76
Group: Специален достъп
Status: Офлайн
Цеци,стигна ли вече благополучно до мястото,за където се беше запътила :)?Пиши,за да не те мислим.

Цеци_ВихронравDate: Петък, 02.Сеп.2016, 9:49 PM | Message # 77
Обсебена
Group: Модератори
Стигнах. Забавлявам се. Не ме мислете. biggrin

"Кат тасманийски дявол си в устата."
Последен

theshadowDate: Събота, 03.Сеп.2016, 7:57 AM | Message # 78
Админ-ДИКТАТОР
Group: Администратори
Ей, ще ви местя в свободната зона скоро, че тук не му е мястото на вашия разговор...

А по темата...
Да дръпна чертата и да направя една равносметка...

Въпреки всички опити на троловете да тролят и да изливат лъжи по наш адрес, то нашият форум продължава успешно да функционира и да идват нови хора... Форумът ни успешно изпълнява целта, за която е създаден през 2009г. и скоро ще си има РД...

А двата напълно еднакви форума на троловете не са функциониращи за друго, освен за тролене... И пустеят с години що се отнася до секциите им, уж посветени на магията... Никой не иска да си има работа с тролове... Такава е оценката на хората за троловете ни...

Времето показа пределно ясно, че троловете напълно са си заслужили своя бан от нашия форум и че независимо колко тролят, нито ще станат всепризнати практици, нито ще добият известност, нито някой, който е разбрал с какво си има работа- ще иска да има нещо общо с тях... И ако троловете искат още сами себе си да се излагат- нека продължават както до сега... То това си е изцяло за тяхна сметка...  smile

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

AgenaDate: Събота, 03.Сеп.2016, 5:47 PM | Message # 79
Group: Специален достъп
Шадоу,нека действително да приключим темата за троловете.Те не са наш проблем,те са проблем за самите себе си.Един добър приятел винаги казваше,че към заниманията с магия трябва да пристъпяш с чисто сърце,това включва и морала.Иначе ще затънеш в блато,в което ще потънат мечтите ти,живота ти и ще изгубиш всичко.Както един човек може сам да се накаже,никой друг не може да го стори.На мен извинения от тях не са ми нужни,независимо от това,че ме лишиха от някои приятели и ми причиниха неприятни усещания.Дори и това не е толкова много,че да си струва да се занимавам с тях-мога да посегна на някой,само ако той е посегнал на работата,здравето,любовта,семейството ми...,и то по много сериозен начин.Мисля,че и на теб не ти трябват фалшиви извинения...Времето всичко ще нареди,остави го да работи.То ще работи само в наша полза оттук нататък.

Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Другите за троловете
Page 6 of 6«123456
Search:

magiata.ucoz.com © 2016