Другите за троловете - Page 3 - Форум за магия и окултизъм

Неделя, 04.Dec.2016, 10:09 AM

Здравейте Гост | RSS
Магията - практика и самоусъвършенстване

Начало | Другите за троловете - Page 3 - Форум за магия и окултизъм | Регистрация | Вход

[ Ново във форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 3 of 6«123456»
Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Другите за троловете
Другите за троловете
Цеци_ВихронравDate: Неделя, 28.Aug.2016, 10:45 PM | Message # 31
Обсебена
Group: Модератори
Status: Офлайн
Quote theshadow ()
Защото- по всичко личи, че само така е можела да си мисли, че като се прави, че не е тя админ и форумът не е нейн и аз ще да не зная кой е админът и съответно един вид, така Лилит - Ниобе да избегне да и се задава въпроса- защо , когато тя ми искаше да спра нападки по нейн адрес от страна на други хора, аз го направих (не позволих такива изпълнения в този форум, застъпих се за нея и да спрат нападките и извън форума), а тя постъпи с мен за ""благодарност"" - като ми се изплю на труда ми по този форум и по мен лично... Отделно, че от лъжата и с нейния мултиакаунтинг имаше страничната полза- да докарва да изглежда, че все едно в нейния форум пишат повече хора, отколкото са в действителност...

Сянка, тя като Лилит в него форум е модератор, но дори да беше прост потребител можеше поне от куртоазия на оплуването срещу теб да реагира с нещо от сорта: "Аз лошо от Сянка не съм видяла, може ли да не го коментираме тук."
Тя обаче развивала на Делта теорията, че си имала тактика за ненамеса...
Значи като е за нея рева (вечната принцеса в беда) ти да се намесиш, а като опре за теб вече е тактика за ненамеса...
Аз пък имам тактика на груба намеса... Да реве сега, като не ме послуша преди време да спре дружките си да не те плюят...
Поста и дето сме щели да и източим банковите сметки съм си го сложила като фон на телефона и познай какъв смях пада като го видят приятели и колеги на програмистина. biggrin
Замислям се...
Сянка, може ли да си го сложа като аватар?

"Кат тасманийски дявол си в устата."
Последен

Message edited by Цеци_Вихронрав - Неделя, 28.Aug.2016, 11:11 PM

AgenaDate: Неделя, 28.Aug.2016, 11:19 PM | Message # 32
Group: Специален достъп
Цеци,бях го пуснала на моята стена,не знам дали сме го коментирали на лични,но беше ми попаднала една мисъл от Щайнер,че ако някой,тръгнал по Пътя,търси съвет как да оправи собственото си его,някакви рецепти за това,как да получи съжаление и повишено внимание от другите,при окултистите няма да го получи.Там може да придобие единствено общи насоки за развитие на индивидите,нищо друго/и то това се отнасяше за определения от Щайнер "бял окултизъм",за черния,към който имаха в един момент претенции да се числят дамите,това важи с още по-голяма сила/.Може да изглежда дистанцирано,но е така-тук няма емпатия,защото тя изхабява.Лично аз предпочитам реалната помощ ,която би могла да се окаже някому,а не емпатията.Отстрани магическото мислене може да изглежда като мисленето на психопат,но не е така :).С въпросните лица се е получило същото-тръгнали са към окултизма с надеждата да получат изява и внимание към тях самите,към тяхното его,но не са го получили.Никой сериозен езотерик няма да им го предостави.И тогава тези лица сами се отдръпват и започват да творят безумия.

Цеци_ВихронравDate: Понеделник, 29.Aug.2016, 0:31 AM | Message # 33
Обсебена
Quote Agena ()
Може да изглежда дистанцирано,но е така-тук няма емпатия,защото тя изхабява.Лично аз предпочитам реалната помощ ,която би могла да се окаже някому,а не емпатията.
В случая не съм очаквала емпатия, а ако щеш го наречи връщане на жеста... Това очаквах.
Както и в писмото си до Лилит от него време ще повторя пак. Ако след като се отделиха бяха помолили Сянка, той сам щеше да рекламира техният форум. Сянка може и да не позволява при нас да се пише по определени практики, но не е спрял никой да го прави в други форуми. На мен лично е препоръчвал чужди форуми от които да уча и в които да пиша. Те обаче предпочетоха да канят нашите потребители скрито и на ЛС. И това добре! Ама да си нагъл до степен да му влизаш във форума на Сянка и зад гърба му да го плюеш пред потребителите е...
И пак да приемем, че тя горката жертва Лилит не е знаела за това. Да, ама е виждала как го пят на страниците на форума и нали?
Сега ми реве как в труден за нея момент му се доверила, а той излъгал доверието и.

Тя първа излъга неговото доверие.
Нея като я нападнат не остава длъжна. Сега защо орева орталъка, че тя като нападна Сянка той и го върна с лихвите???

Банковите и сметки щял да докопа...
Знам, че се повтарям, но... Че се опитва да го изкара незнаещ и неможещ мога да го прглътна. Че се подигра със здравето и на двама ни също. Но да обвини Сянка в опит да я обере...  Да го изкарва някакъв жалък крадец... Е това не мога да го преглътна!!!

За това обвинение говоря:

Лилит, ти нали не си мислиш, че ще спра да го развявам този твой пост като... Как беше? Май като мръсно бельо... Нали така се изрази, ти, Лилит?
Точно така ще го развявам пред всеки докато не се извиниш публично на Сянка за обидата!

Attachments: 8635747.png(341Kb) · 3471204.png(476Kb)

Последен

Message edited by Цеци_Вихронрав - Понеделник, 29.Aug.2016, 0:42 AM

theshadowDate: Понеделник, 29.Aug.2016, 7:37 AM | Message # 34
Админ-ДИКТАТОР
Group: Администратори
Agena, окултистите са хора като всички останали... Това ще рече, че си зависи какви са им характерите, но не от окултизма, а по принцип- ей там, първите 7 години на какво са се научили... Някои биха дали емпатия, други- не... 

Цеци_Вихронрав, проблемът на същества от онзи тип е, че те не осъзнават какво им се случва и се бъркат, че внимането, което получават, всъщност е едно хубаво нещо, повод да си вдигнат самочувствието, да приемат нов-стар член в тесния си кръг на база излагациите му... Гордост е за тях, Цеци... Все едно сме им купили бонбонки за деня на детето... Много е зле положението при тях...  smile

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Цеци_ВихронравDate: Tuesday, 30.Aug.2016, 0:45 AM | Message # 35
Обсебена
Attachments: 1122904.png(310Kb)

Последен

Цеци_ВихронравDate: Tuesday, 30.Aug.2016, 0:50 AM | Message # 36
Обсебена
Нали обещах да поствам системно на какво аджеба отговаряхме аз и Сянка, та...

Последен

AgenaDate: Tuesday, 30.Aug.2016, 5:48 AM | Message # 37
Добро утро!Виждам.Продължи да постваш,моля те!Като дипломиран филолог,защото съм и това,бих препоръчала на Хеката, вместо върху магията да наблегне върху правописа и стилистиката си-там може и да се получи нещо след известни усилия.

Цеци_ВихронравDate: Tuesday, 30.Aug.2016, 8:31 AM | Message # 38
Обсебена
Agena, аз снощи и на стената им във ФБ ги постнах някой от писанията им. Идеята беше да видят хората за какво иде реч, но  Лилит побързала сутринта да ги изтрие. Аз просто постнах снимки на техни изказвания - не на наши, но уви не ги приеха като реклама. Чудя се дали се срамуват от изказванията си или просто не искат хората да видят какви са. Лилит даже ми е оставила и послание, ето го и него:

"Най-сигурното доказателство за нечий успех са опитите на конкуренцията да го поругават. :) По този повод едно хубаво разказче за всички, които обичат да четат с
пожелание да се замисляме повече над това кои сме ние и какви хора
привличаме в живота си: chitanka.info/text/700-magazin-za-zloba

Ето и адрса на форума във ФБ: facebook.com/Magic-School-808554115877870/?ref=ts&fref=ts

Само се чудя във хубавото разказче Лилит като кой от героите се изживява???

Последен

AgenaDate: Tuesday, 30.Aug.2016, 9:17 AM | Message # 39
Няма смисъл да публикуваш нещо на стената им,защото веднага ще се изтрие.Вариантът бе да им направиш страница във ФБ :),но не си заслужават вниманието.Не виждам в какво са успели-лично аз ще ги призная,ако ни прокълнат колективно и до края на деня всички тук умрем:)))

Цеци_ВихронравDate: Tuesday, 30.Aug.2016, 9:24 AM | Message # 40
Обсебена
Quote Agena ()
аз ще ги призная,ако ни прокълнат колективно и до края на деня всички тук умрем:)))
Сянка зимата им направи цял форум и беше по-добър от теб, защото им даде цяла седмица да ни прокълнат. biggrin Ама на - още сме живи и здрави...
Ама много са интересни... Сипаха злоба години наред по наш адрес, а сега реват на три гласа, че ние сме злобните. То да ги търпиш - колко да ги търпиш? Накрая и нашето търпение свърши. И сега ще си получат заслуженото. Те ни се подиграваха без задръжки, сега е мой ред...
Навремето като им казвах да внимават, че съм зла не ми вярваха. Мислеха си, че само се правя да плаша гаргите. Сега ще видят какво е да стана зла...

Последен

AgenaDate: Tuesday, 30.Aug.2016, 9:31 AM | Message # 41
Аз съм си направила фото албуми от преди,Цеци.Може да ми потрябват...

Цеци_ВихронравDate: Tuesday, 30.Aug.2016, 9:40 AM | Message # 42
Обсебена
И да ви покажа още една недомислица на Лилит - Ниобе.

На 25.08.2016, 18:57 Ниобе пише това:

Ето и линк: magic-school.ovo.bg/forum/44-280-1

На 26.08.2016, 09:00 Лилит пише това:

Линк: magic-school.ovo.bg/forum/38-277-1

Сега като чета двата поста се замислям... Ако Ниобе-Лилит е сериозна и смята да сложи БАН на всеки който не и спазва правилата на сайта, защо Лилит-Ниобе си няма БАН при условие, че е писано на другият ден?
Аз за разлика от тях си нямам претенции да съм свръхинтелигентна (его, его... чие ли?), но виждам такива елементарни несъответствия. Изглеждат ми от страни като попа дето казвал: "Не ме гледай какво правя, а слушай що ти пея от амвона!"
Лилит-Ниобе, да вземeш да си оправиш несъответствията, че ставаш смешна. Уж се имаш за интелигентна жена, а виж какви глупави грешки допускаш. И тази е само една от многото...

Последен

Message edited by Цеци_Вихронрав - Tuesday, 30.Aug.2016, 11:02 AM

Цеци_ВихронравDate: Tuesday, 30.Aug.2016, 9:41 AM | Message # 43
Обсебена
Agena, и аз си имам албуми... biggrin

Последен

AgenaDate: Tuesday, 30.Aug.2016, 12:07 PM | Message # 44
На някои от постнатите от там страници има упоменати лични имена на хора,които са с различен от името си ник и второ,не са се регистрирали там,но биват обсъждани от Лилит-Ниобе.Тя сама нарушава собствените си правила.Това,че трие,няма значение.Ако нещо се наложи,има компютърни програми за възстановяване на изтрити файлове.

Цеци_ВихронравDate: Tuesday, 30.Aug.2016, 12:19 PM | Message # 45
Обсебена
Лилит в един момент крайно подценявайки ме реши да ме плаши със съд. Дефакто само тя и компания са ми дали на мен достатъчно поводи (документирала съм ги) да ги съдя, докато аз не съм им дала повод на тях. biggrin
Както винаги при Лилит, крадеца вика - дръжте крадеца!
Обвиненията за IP-итата които е изцопала насред форума си са от същият тип. Тя издирва хората по IP, а Сянка обвинява...

Лилит, искаш ли пак да ревнеш на всички каква си жертва??? biggrin

Последен

Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Другите за троловете
Page 3 of 6«123456»
Search:

magiata.ucoz.com © 2016