Другите за троловете - Page 2 - Форум за магия и окултизъм

Събота, 03.Dec.2016, 7:37 PM

Здравейте Гост | RSS
Магията - практика и самоусъвършенстване

Начало | Другите за троловете - Page 2 - Форум за магия и окултизъм | Регистрация | Вход

[ Ново във форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 2 of 6«123456»
Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Другите за троловете
Другите за троловете
theshadowDate: Събота, 27.Aug.2016, 1:55 PM | Message # 16
Админ-ДИКТАТОР
Group: Администратори
Status: Офлайн
Agena, това Соларис съм аз... Защото като научих, че ме плюят зад гърба ми и в първия момент отказах да го повярвам и поисках лично да се уверя... И се регистрирах тук като Соларис... Почнах да пиша глупости и знаеш ни- тук не допускаме да се пишат глупости и указваме кое как трябва да бъде и съответно Цеци се включи със забележка... Пък аз след това не чаках дълго преди и троловете да се включат- на ЛС започнаха да ми се обясняват такива работи по мой адрес, дето ме оставиха без думи... После, след като ме очерниха и бъркайки се, че аз не съм аз, веднага ме поканиха в техния си форум... И аз реших да видя какви ще ги творят пък там... Е- видях...

Та... Троловете хубаво си направили свой форум- лошо няма, свободна държава сме... Да де, но форумът им не потръгнал и те вместо да вложат усилия, за да го развият, че да потръгне, т.е. да седнат да пишат материали, да развиват практики, нещо да правят, решили да си напълнят форума с интриги- да ме оплюят мен пред всички в този форум, за да ги канят при себе си... Тук понеже виждат хората, че се работи и се регистрират нови хора, а при тях- никой...

И една част от хората тук се объркаха, подведени от троловете и се регистрираха там... При което троловете се възгордяха, че интригата им напълнила форума... Да де, но в един момент хората, които със злословие са били привличани към тролския форум, явно почнали да се усещат и форумът им отново опустя... Отделно там не се работи и като не се работи- сещай се колко желаещи да стоят на пустеещ форум има... 

При което, за да не им пустее съвсем форума, пък те- отнесоха бан за простотия, та като се почна след като са баннати тук при нас с тролски мултиакаунтинг след мултиакаунтинг- те защото друг начин да си раздвижат форума не могат да измислят...

И... След като им хванем мултиакаунтинга и почват публично в техния си форум да се хвалят как ние сме имали голямо его, защото сме забелязали мултиакаунтинга им и то те не били те, ами аз лъжа, че са те, като те всъщност- ами не тролели, а само си правили някаква си там практика по незнам си каква глупост беше (предизвикване или нещо такова- толкова тъпо, че така и не успявам да го запомня точно какво го водеха глупавото нещо), освен това ами те там какви били хрисими, че какви били жертви и как ние сме ги тормозели, че ние какви сме криви... И като си начешат интригантския дух и после виждам как във форума им хора, които иначе от месеци не влизат, са предполагам, поканени, да видят какви жертви са троловете... Ама жертви- едни кродилски сълзи, едни заяждания, да речеш, горките - нападаме ги... Да де, НО... Хората в един момент и на това спряха да се връзват...

Та сега троловете напоследък изглежда отново са ни бясни нещо, предполагам, че е понеже тук продължават да се регистрират нови хора, да се работи, а при тях- нищо не се случва, та си обявиха, че форумът им умишлено не пишат в него и не работят в него, за да оправдават защо е пуст и след това взеха да стават агресивни- до степен да почват да навлизат в лично пространство извън рамките на интернет... Сякаш с това форумът им ще стане привлекателен или пък те съвсем на жертви ще замязат... 

Това е, което правят троловете- от моята камбанария гледано...

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Цеци_ВихронравDate: Събота, 27.Aug.2016, 2:01 PM | Message # 17
Обсебена
Group: Модератори
Quote theshadow ()
като те всъщност- ами не тролели, а само си правили някаква си там практика по незнам си каква глупост беше (предизвикване или нещо такова- толкова тъпо, че така и не успявам да го запомня точно какво го водеха глупавото нещо),

Та ни провокирали и ние понеже с голямо его, всеки път сме им се поддавали. Това след всеки мултиакаутинг обяснявано от Делта. Аз точно за това този път казах и аз, че го приемам за поредната практика по конфронтация. wink

"Кат тасманийски дявол си в устата."
Последен

AgenaDate: Събота, 27.Aug.2016, 2:14 PM | Message # 18
Group: Специален достъп
Да,усетих,че си Соларис,по принцип,човек,който има натрупани знания трудно може да се скрие дори и зад маската на новака,дори и по начина,по който се задават въпросите...Цеци е права,това си е една практика да приемем спокойно ставащото и да се уподобим на Буда :))).

Цеци_ВихронравDate: Събота, 27.Aug.2016, 2:48 PM | Message # 19
Обсебена
Аз чак като Буда не мога да съм. Не за друго, но съм емоционална. smile Затова и ще ги ям...

Досадна съм била, защото само за Сянка съм им говорила...
Agena, с теб си пишем редовно и обсъждаме и практики и социални теми. Защо с теб никога не сме обсъждали Сянка или кой и да е друг от магик обществото? Започнахме едва когато Делта тръгна да те притеснява.
Ама как никой друг не се жалва, че го тормозя на тема Сянка???
Сигурно защото другите не ме търмъчат по темата мисля...

Последен

AgenaDate: Събота, 27.Aug.2016, 5:44 PM | Message # 20
Защото има по-важни неща от това да се обсъждат тези хора-примерно да практикуваш,да се заемеш със самоусъвършенстване,да прочетеш книга и да научиш нещо ново,да изгледаш филм и да се обогатиш с впечатления...А те какво ново ще ти дадат,което вече не си виждала...Сигурно говоря като завършен интроверт,но аз съм точно такава.Ненавиждам навалици от хора,още повече шумни и приказливи,живея затворено,комуникирам с минимума.

Цеци_ВихронравDate: Събота, 27.Aug.2016, 5:50 PM | Message # 21
Обсебена
Аз съм екстроверт и комуникирам с много народ, но след като изпатих се научих да си подбирам хората с които да общувам. smile

Последен

AgenaDate: Събота, 27.Aug.2016, 5:56 PM | Message # 22
Имало е моменти,в които съм се опитвала да бъда по-отворена,но не мога да имитирам екстровертност за дълго време.В един момент осъзнах,че смисълът е да изразиш себе си във всеки един момент от живота си по възможно най-добрия за теб начин и да не се съобразявам особено с чуждото мнение/с мнението на хора,които не са от голямо значение за мен/.Спогаждам се някак със социума,без да се разтварям в него,и най-вече със себе си.Признавам си,че стигнах до такива изводи по най-горчивия път,както казва Конфуций-въз основа на личния опит.Не го приемам като грешка,а като урок.Грешка ще е ,ако го повторя.

posledenDate: Събота, 27.Aug.2016, 8:14 PM | Message # 23
Group: Практици
smile

Не нося броня.

Цеци_ВихронравDate: Събота, 27.Aug.2016, 11:42 PM | Message # 24
Обсебена
Quote theshadow ()
А те хем ме виждали , че пиша по уика форуми, че и даже модератор, админ на такива, та пак в изумление- ама как така пиша в секция за уика, като не я харесвам... Та май и по между си взаимно се лъжат до степен накрая вече и те не знаят коя е истината и каква е реалността...
Тя Хеката не те ли нападна точно в уика форум?

Последен

AgenaDate: Събота, 27.Aug.2016, 11:58 PM | Message # 25
Аз разгледах този Уика форум днес-темите са хубави,но където се е появила групичката,разваля всичко.Лилит и Ниобе действително е един човек,а Моргана е Хеката-не съм им проверявала ай пи-тата,карам по интуиция.И са налице признаците на психотична депресия-доколкото си спомням,такива състояния се лекуваха посредством вкарване на индивида в същата тази жестока реалност ...Не е лесно,когато в един човек си говорят и се борят няколко различни личности.

Цеци_ВихронравDate: Неделя, 28.Aug.2016, 0:04 AM | Message # 26
Обсебена
Quote Agena ()
И са налице признаците на психотична депресия

Agena, сакън -недей! Сега Лилит веднага ще се възползва и ще ни обвини, че тя горката депресирана, а ние тук престъпник я изкарваме. biggrin

Като се замисля обаче тя всъщност го направи вече... Тя искала локация на IP, а обвини Сянка, че злоупотребявал, че и банковата и сметка искал да докопа видиш ли...

Последен

AgenaDate: Неделя, 28.Aug.2016, 0:19 AM | Message # 27
Цеци,аз не съм казала еди кой си има признаци на психотична депресия.Казвам,че са налице такива,в кой,не се знае и после разсъждавам върху това състояние...Ако някой се отъждествява с думите ми,значи се е разпознал и сам прави логически връзки. smile

Цеци_ВихронравDate: Неделя, 28.Aug.2016, 0:37 AM | Message # 28
Обсебена
Аджена, остави, още не мога да дойда на себе си...
Делта ми налетяла в личният живот защото съм била заплашила приятелката и (Лилит) видиш ли, че ако не се спре ще отида при мъж и, и сега Делта ми отмъщавала...
Това нещо е от преди две години когато самата Делта заплашваше същата тази своя приятелка да я унищожи понеже я разделила с някого...
В него момент и двете с Делта бяхме афектирани от мръсотиите които се изсипваха с големият самосвал срещу Сянка и говорехме без да мислим...
На мен някак не ми е нормално заради виртуални кавги да ходя да тормозя хората в реалния им живот. Това ако Делта и компания ме познаваха, както имат претенции щяха да го знаят...
Ама да се върна на Делта. Тогава тя самата влезе в словесен двубой със дружките си в защита на Сянка и само няколко месеца след това се обърна срещу него?!?
И преди и след този момент, аз им казвах и на трите, че колкото и да ги имам за приятелки тръгнат ли срещу Сянка, ще се изправя срещу тях и си държа на думата. Няма момент в който да са го нападнали и да не съм им отреагирала.
И Делта сега явно е решила да ме копира и емитира и ми се изживява като голяма пазителка на приятелството си с Лилит...

Последен

theshadowDate: Неделя, 28.Aug.2016, 7:08 AM | Message # 29
Админ-ДИКТАТОР
Group: Администратори
Agena, точно си се ориентирала- Моргана е хеката, а Ниобе е Лилит- това във въпросния форум за уика... А щом и без да им виждаш ай пи се усещаш кои са- значи не си единствената, която се усеща... Само че докато хеката си призна, че тя в онзи форум за уика е моргана, то Лилит определено все още не е събрала смелост и да си направи самопризнанието... Предполагам, че защото след това ще трябва да си признае и за други работи, които е правила, а нея не и стиска да направи такова нещо...

Цеци_Вихронрав, точно така- онзи е форумът, в който хеката реши да се заяде с мен... И понеже там се регистрираха двете с Лилит и... Предполагам, че него време хеката ме нападна словесно в онзи форум под влияние на Лилит... Но не зная със сигурност- това Хеката трябва да уточни... Тя поне има малко повече чест в очите ми (все още) от Лилит, ако и да имам доста забележки към това, в което е допуснала да се превърне под влиянието на Лилит... Преди, като си писах с нея до появата на Лилит и хеката не ми остави впечатление да е такава...

И да... Делта... Най-потресаващо е в какво Делта се превърна... За човек с владеене на 5 чужди езика- такова падение...

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Цеци_ВихронравDate: Неделя, 28.Aug.2016, 7:25 AM | Message # 30
Обсебена
Quote theshadow ()
Предполагам, че защото след това ще трябва да си признае и за други работи, които е правила, а нея не и стиска да направи такова нещо...

Стиска и, Сянка, просто за момента няма изгода от това. Я да реши, че и е изгодно, бързо ще пусне от патентованите си сълзи тип крокодилски и ще се оправдае с травматични събития които я принудили да се държи така... И пази Боже тогава ние да сглупим и да не и простим, знаеш ли какви зли ще изглеждаме в очите на останалият свят?
Делта пък, като добро другарче в нейна подкрепа ще каже: Какво толкова пък станало, исках да си проверя нещо и затова се държах така... Нищо лошо не е станало...

Тоя филм вече сме го гледали и гледали... Май да сменим програмата, а?

Последен

Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Другите за троловете
Page 2 of 6«123456»
Search:

magiata.ucoz.com © 2016