Официално изискване от Лилит-Ниобе да покаже Договор - Форум за магия и окултизъм

Неделя, 04.Dec.2016, 10:11 AM

Здравейте Гост | RSS
Магията - практика и самоусъвършенстване

Начало | Официално изискване от Лилит-Ниобе да покаже Договор - Форум за магия и окултизъм | Регистрация | Вход

[ Ново във форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Официално изискване от Лилит-Ниобе да покаже Договор
Официално изискване от Лилит-Ниобе да покаже Договор
theshadowDate: Петък, 26.Aug.2016, 11:45 AM | Message # 1
Админ-ДИКТАТОР
Group: Администратори
Status: Офлайн
Уважаема Лилит- Ниобе (едно лице с два ника)...

Във връзка с объркването ти, че психолозите и католическите свещеници имат едни и същи ангажименти, и демонстрацията на неразбиране на смисловото значение на думи в българския език, а също и във връзка с желанието ти да изкараш, че аз съм твой психолог и имам към теб ангажименти да пазя в тайна твоите интриги и други твои нелицеприятни действия... Искам да направя следните от една страна- изисквания, а от друга страна- уточнения към теб...

След като си излъгала, че съм с ангажимент за твой психолог и нарушавам етичния кодекс на психолозите на едно от многото дружества на психолози в България (защо от всички възможни точно това си харесала- ясно- ти не знаеш, че е едно от многото такива и всеки може да членува в което от тях иска и да спазва които от техните изисквания иска или да не членува в нито едно от тях- законът дава тези права), изваждайки ти на показ твои интриги и твои не точно редни опити да се домогнеш до точна географска локация по ай пи на нарочени лица... То...

Покажи на цяла България къде е ПИСМЕНИЯТ договор за предоставяне на психологични услуги, който си сключила уж с мен, щом съм ти психолог... В момента с това ми искане да покажеш договора ти с мен- те бъзикам... Знам , че такъв договор няма сключван между нас и затова не можеш да го покажеш...

Ти нямаш такъв договор, аз не съм твой психолог, ти не си искала да си променяш отрицателните черти в характера си и това, което поствам- не е психологична консултация, т.е. не е разкриване на професионална тайна от моя страна... Аз поствам единствено твои интриги, опити за домогване до географска локация и прочие твои форумни простотии... Никаква лична информация за теб не поствам и няма да постна- нещо, с което ти никога не си се съобразявала...

Зная, че ти е неприятно да се вижда каква си всъщност- ами да беше помислила за това ПРЕДИ да решиш да удовлетворяваш нуждите си да виждаш скарани хора, да интригантстваш, да лъжеш и злословиш...

Сега уточненията... Да започнем от самото заглавие в линка, който си дала и който отново поствам тук-

Кодекс за ПРОФЕСИОНАЛНА етика на психолозите- КЛИК

Професионална, а НЕ лично-житейска... Има разлика... И още нещо... Ти даваш линк към едно Дружество- какво е това чудо и с какво се яде... Ами то е равнозначно на сдружение с нестопанска или стопанска цел... Никое дружество не е официален представител на всички психолози в България, а е представител само на членуващите в него психолози... Съответно... Посоченият кодекс на психолозите на дадено дружество на психолозите- не е кодекс на всички психолози, а само на членуващите в това дружество... И това уточнение го пише в шапката му на документа, който си размахала в стремежа си да подкрепиш с нещо лъжите си- КЛИК... Има още такива сдружения, всяко със своите му изисквания и с неговия си професионален кодекс... Кой където иска- там се включва или пък не се включва никъде и кара на кодекса на университета си... Но ти това НЕ ГО ЗНАЕШ и тепърва от мен го научаваш, нали? Личи ти...  cool

Етиката на психолозите обаче НЯМА да се обсъжда между мен и теб, понеже НЯМА основание да се обсъжда...

ЗАЩОТО ти си нямаш с мен работа в качеството ми на психолог, а в качеството ми на засегнат от твоите простотии... Усещаш ли разликата?

А сега моля и това да го постнеш във форума си, за да се види, че продължаваш да си интригантка и че нямаш никаква идея какво е необходимо, за да бъде някой определен като твой психолог... Не знаеш, че тези отношения са ПИСМЕНО регулирани... Не знаеш и каква документация се води... Не знаеш кои са контролните органи... Дори не знаеш, че дружеството на психолозите, към което си дала линк, е ЕДНО ОТ МНОГО ДРУЖЕСТВА и че няма официално приет етичен кодекс... Не го знаеш, защото имаш само едната диплома и нито един ден реален трудов стаж като психолог...

Предложението ми от тук- КЛИК - продължава да важи... Не бе не важи, не се бъркай, да не вземеш да решиш, че не се шегувам... Бъзикам те заради поредното ти гнусно тролско изпълнение... Не ти искам парите... Искам да спреш да се държиш като трол... Но май искам твърде много от теб, а?

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Официално изискване от Лилит-Ниобе да покаже Договор
Page 1 of 11
Search:

magiata.ucoz.com © 2016