Как тролът Лилит-Ниобе си измисли кражба на банкова сметка - Форум за магия и окултизъм

Събота, 03.Dec.2016, 2:20 AM

Здравейте Гост | RSS
Магията - практика и самоусъвършенстване

Начало | Как тролът Лилит-Ниобе си измисли кражба на банкова сметка - Форум за магия и окултизъм | Регистрация | Вход

[ Ново във форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Как тролът Лилит-Ниобе си измисли кражба на банкова сметка
Как тролът Лилит-Ниобе си измисли кражба на банкова сметка
theshadowDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 9:26 AM | Message # 1
Админ-ДИКТАТОР
Group: Администратори
Status: Офлайн
Предупреждение към желаещите да се регистрират във форума на трола Лилит-Ниобе (един трол с два ника)- внимавайте, тролът е в състояние да ви припише от злоба неща, за които не сте и подозирали, че вършите...

Поствам една такава лъжа, изречена от трола Лилит-Ниобе в опит да се изкара жертва... Всичко, написано в поста, е лъжа, но една част е особено фрапантна...

Тролът Лилит-Ниобе написа-

"И понеже вчера говореше за БД и колко си граммотен, преследването на хора из виртуалнто пространство е подсъдно, даването на нещо толкова лично като IP - също. А ти много обичаш да се хвалиш с това какви мизерии правиш... дали пък не ме преследваш, за да се докопаш до личната информация на компютъра ми?? - номера на карти, банкови сметки, фирмена информация...."

Напомням, че споменаването на БД от мен беше единствено в опция на изискването от съда, а не произволно... Думите ми са гротско изопачени... Приписани са ми несъществуващи стремежи към престъпления...

В качеството ми на админ на magiata.ucoz.com, предупреждавам, че регистрирането и писането в magic-school.ovo.bg може да доведе до произволно хвърляне на кал по доброто ви име, в опит на троловете там да се изкарват невинни жертви...

За повече информация кой всъщност е тролът, който се е опитвал да преследва хора по ай пи до точна географска локация - вижте тук- КЛИК... За информация защо останалите обвинения на трола също не отговарят на реалността- вижте отговора ми до трола Лилит-Ниобе тук- КЛИК...

Снимка към част от мнението на трола Лилит-Ниобе- КЛИК
Линк към мнението (ако линкът е неактивен, значи тролът се е опитал да изтрие лъжата си, за да я заличи)- КЛИК

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Как тролът Лилит-Ниобе си измисли кражба на банкова сметка
Page 1 of 11
Search:

magiata.ucoz.com © 2016