Как тролът Лилит-Ниобе иска да следи хора по ай пи - Форум за магия и окултизъм

Събота, 03.Dec.2016, 7:41 PM

Здравейте Гост | RSS
Магията - практика и самоусъвършенстване

Начало | Как тролът Лилит-Ниобе иска да следи хора по ай пи - Форум за магия и окултизъм | Регистрация | Вход

[ Ново във форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Как тролът Лилит-Ниобе иска да следи хора по ай пи
Как тролът Лилит-Ниобе иска да следи хора по ай пи
theshadowDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 8:11 AM | Message # 1
Админ-ДИКТАТОР
Group: Администратори
Status: Офлайн
За едно нещо ще се съглася веднага с трола Лилит-Ниобе (един трол с два ника)- много е важно в какъв форум за магия ще се избере да се практикува... Съвсем не всички са като мен, да пазят неприкосновеност на лични данни по смисъла на българското законодателство... Тролът Лилит-Ниобе няма такива морални задръжки...

Преди да постна нейно писмо, в което се опитва да се изкара жертва, ще обясня защо тролът Лилит-Ниобе не е възможно да е била жертва...
Когато има реален и застрашаващ личната сигурност тормоз в интернет, то си има установен от закона ред да се противодейства на извършителя... Редът, видно от сайт на адвокат- КЛИК, е да се подаде ЖАЛБА до КЗЛД...

В никакъв случай редът не е да се намират трети лица, които да бъдат агитирани с два реда сълзи и три реда сополи, да разкриват чужди лични данни...

В случая става въпрос за правене на жертва от трол, без реално тролът да е жертва... Трол, който се е доказал, че при най-малкото нехаресване на личното мнение на някой, е способен на гнусотии и на интриги..
. Което надлежно доказвам с разкриването на писма, с нарочвани от трола Лилит-Ниобе хора...

Още повече, че тролът се е оградил с лица, способни да звънят на шефовете ви и да говорят лъжи за вас... Лица, т.е. способни на всичко, без да имат ни най-малка задръжка... Едно такова лице е друг трол- Делта, от форума на Лилит-Ниобе, което си позволи да направи точно това... Доказателства сме представили в тази секция на форума, а отделно при необходимост, засегнатите лица ще свидетелстват пред полицаите и ще се вземе разпечатка от телефонната компания, до колкото тролът е звънял от свой телефон, за да извърши гнусотията си...

Затова избирайте внимателно в кой форум пишете- в magic-school.ovo.bg има тролове, способни не само да ви проследят до точна географска локация, в случай че с малко не ви харесат мнението, но и способни, правейки се на жертви, да ви навредят в реалния ви физически живот, а после да ви кажат- е, ами че ние какво толкова сме ви направили, всъщност, нищо не сме направили ама нищо...

В случай, че все пак пострадате от въпросните тролове с проследяване до географска локация и с грубо потъпкване на доброто ви име пред ваши шефове (бивши и настоящи), ваши приятели, роднини и др. - законовият ред е да отнесете това към КЗЛД и към полицията...

И като споменавам за полиция... Ще се учудите какво ми се сервира от трола... Полицията тролът Лилит-Ниобе обеща, че ще ги извика, когато реши ей така от злобичка, че тука ще и обираме банковите сметки...  Няма никакво основание да го твърди, тролът Лилит-Ниобе просто си го измисли...

На полицаите в оригинал по всяко време мога да покажа писмото, което тролът Лилит-Ниобе ми е писала в неуспешен за нея опит да ме склони да крада лични данни чрез ай пи... Четете и си направете извода искате ли да сте част от форума на такъв трол...

Уточнявам, че исканията за проследяване на невинни хора по ай пи до получаване на точна географска локация, което е по закон опит за склоняване към кражба на лични данни, отправени тактично до мен от трола Лилит-Ниобе, не са удовлетворени и тя не е получавала от мен такива лични данни... Под въпрос е обаче моралът на т.нар. нейн приятел, който и е предоставил в очевиден разрез с всякакъв морал и законов ред, въпросните ай пи-та в техния пълен вид... До къде е стигнал този човек и дали не е спомогнал някой невинен да пострада чрез разкриване на личните му данни?

Тролът Лилит-Ниобе ми написа-

""Та не мислех да те занимавам, но ..Снощи писах на един приятел. Днес ми е дал това:

(следват ай пи-та на хора, които от съображения за сигурност изтривам от поста)

това са адреси, от които ми е писал трола. Сам си ги провери, но че не съм параноичка, доста трябва да се потруди някой, за да ме подлуди.
И ето какво...
съвсем се сдухах откъм доверие, знаеш, че това е особено трудно за мен. съвсем се свих в себе си. Ще бъде трудно, ще бъде тежко. Усъмних се във всичко, не за друго, а защото не мога лично да проверя нещата, няма как. :)
Днес, от обясненията на моя приятел, разбрах какво имаше предвид ти. Извини ме, много съм боса с компютрите, малко индианец. Та ...ИП показва до точност къде си. Затова ти добре знаеш къде съм, не само аз - къде сме всички ние. Ти го знаеш, но не и аз...
Докато говорих с ///, а преди това и с //// ... предпочитам так - направо на въпрос, отколкото съмнения и недомлъвки. Ненавиждам това, по-добре сама, отколкото сред съмнения, нали така..
Та.. от тук очаквам теб, твоя ход. Но определено не смея да се доверя.
Ако прецениш, че има неизяснени моменти, неща, ако се чудиш защо така реагирам, ще ти дам пароли за достъп до форума, до фейсбук, включително и до първия ми профил, но искам да видиш нещата през моите очи.
Моят приятел казва, че е около Враца, който и да е..
Чакам те .. от твоя отговор зависи, какво ще направя...""

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

theshadowDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 8:19 AM | Message # 2
Админ-ДИКТАТОР
Що се отнася до трола Лилит-Ниобе... Моля никой да не се бърка, че става въпрос за жертва... Не е такава... Истината е отвращаваща...

И... Понеже тролът Лилит-Ниобе се оплаква, че не е виждала до момента друг сайт, който така да се ангажира да предпази невинни хора от агресивни тролски постъпки... Ами ето сега вижда такъв сайт... И ще го гледа още дълго...

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

theshadowDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 8:54 AM | Message # 3
Админ-ДИКТАТОР
И още нещо- аз също в качеството ми на администратор, за нуждите на разобличаване на мултиакаунтинг на трола Лилит, с друг нейн ник в магията.юкоз, показах сравнение с ай пи- но с тази съществена разлика, че ключови за проследяването на точна географска локазия цифри БЯХА ЗАМАЗАНИ с дебела черна ивица... Пазя архив на темата... Това го уточнявам, за да се види как е правилният начин да се разкрие мултиакаунтинг пред света...

И във връзка с мултиакаунтинга на трола- да не се чуди някой от къде зная, че Лилит и Ниобе са никове на едно и също лице- ами както казва тролът- няма истинска анонимност в интернет... И да- това са два ника на едно и също лице и аз, в качеството ми на администратор - го зная със сигурност... Но от мен ай пи адреси в цялост може да бъдат изискани само от представител на закона и по установения от закона ред- и по никакъв друг начин...

Цеци_ВихронравDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 9:13 AM | Message # 4
Обсебена
Group: Модератори
smile

"Кат тасманийски дявол си в устата."
Последен

Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Как тролът Лилит-Ниобе иска да следи хора по ай пи
Page 1 of 11
Search:

magiata.ucoz.com © 2016