Лъжи на Лилит за избора и на психолог и форум - Форум за магия и окултизъм

Събота, 03.Dec.2016, 7:40 PM

Здравейте Гост | RSS
Магията - практика и самоусъвършенстване

Начало | Лъжи на Лилит за избора и на психолог и форум - Форум за магия и окултизъм | Регистрация | Вход

[ Ново във форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Лъжи на Лилит за избора и на психолог и форум
Лъжи на Лилит за избора и на психолог и форум
theshadowDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 7:01 AM | Message # 1
Админ-ДИКТАТОР
Group: Администратори
Status: Офлайн
Първо ще копи-пейстна лъжите, после частична снимка на мнението, защото тролът, който ги е измислил, първо пише, а после - трие, когато бъде натиснат как лъже... И след това ще коментирам лъжите... Особено ще се спра в отделна тема на това какво прави въпросния трол с ай пи-тата на хората- говоря за опити да проследява с географска точност хора, на които не харесва мненията и то със съмнителна крайна цел... Но това в отделна тема, а сега- да видим как Лилит- Ниобе (един трол- два ника), НЕ си е избирала мен за психолог никога, а от тук е с бан за системни интриги и злоупотреби с лични данни...

Цитирам тролът Лилит-Ниобе:

"Вече е писано тук за част от опасностите по пътя - както в книгите на Кастанеда пише - чистото залитане по окултното и изследването на границите на това кое е реално и възможно и кое не е. Обаче не това е обект на тази тема. Тя е посветена на опасностите от злоупотреба с личността - с информацията за нея, със светоусещането й, с разбирането, принципите й и въвеждането й в манипулация. Както написа една моя съмишленичка на лични - личните срещи, личната информация и споделянето й са глупост и това човек понякога го установява по трудния път.
Как и къде трябва да внимава - там, където някой остава скрит, но държи да разкрие другия. За съжаление, предпазването от това е въпрос на лична бдителност и на повече разум.

Изборът на сайт/форум/страница, както и на хора, с които да споделим себе си и вътрешния си свят - също.
И както е ясно за всеки един средно интелигентен човек, освен това и човек, който се определя като психолог - да извадиш нещо от личната си кореспонденция и да го развяваш като бельо пред публиката, без съгласието и знанието на този, който ти е доверил, не е просто неморално и жалко, но би могло да бъде и подсъдно.
Освен тук, регистрация имам и във форума на magiata.ucoz.com
По пътя на магията съм комуникирала с администраторът на сайта, който се представя и като психолог. В живота ми има травматични събития, които ме направиха това, което съм. Към онзи момент той, в качеството си на психолог, (твърдеше, че и на приятел) и на умел в магията прие да ме води и да ми помага да извървя пътя и да преодолея нещата, които не можех.
Към днешен момент той вади лична кореспонденция и я развява публично, в опитите да оправдае глупостта си и да ме омаскари.
Оставям изводите на четящите.

Моля темата да се забоде най-отгоре, за да са наясно онези, които търсят пътя в окултното, от кого да се пазят и защо не бива да споделят нищо от себе си с люде, които се крият и не опвестяват нищо за себе си - за да могат след това от удобна позиция да злепоставят другите и да се гаврят с тях.
Но анонимността в интернет е илюзия..."

Линк към снимка на лъжата на трола: КЛИК
Линк към форум (ако линкът е неактивен- тролът се е задействал да заличи лъжата си)- КЛИК

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

theshadowDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 7:21 AM | Message # 2
Админ-ДИКТАТОР
Group: Администратори
Сега коментарът ми...

Да, аз съм психолог... Но категорично отказвам въпросният трол Лилит-Ниобе да е била по какъвто и да било начин мой клиент в качеството ми на психолог и да е имала каквито и да било взаимоотношения с мен, които да ме ангажират в качеството ми на нейн психолог, както въпросното лице лъже, че би трябвало да е... Никога не е имало такъв момент- аз да приемам да "водя" въпросното лице да върви...

В правилата за практикуване на magiata.ucoz.com хиляди пъти от 2009г. насам (доста преди тролът да се появи при нас, е изрично указано, а от мен и поне още хиляда пъти повторено, че ТУК НИКОЙ НЕ ВОДИ и не УЧИ никой и на нищо, че тук в този форум ние всички са РАВНИ... Групата тролове, сформирана около тролът Лилит-Ниобе систематично забравя това, колкото и да го обяснявам и повтарям... Който се интересува- ще прочете позицията ми из форума тук- тя е многократно заявявана...

Многократно сме описвали какво е "лична информация" по закон... Постването на писма до мен, писани от трола Лилит-Ниобе и съсържащи никове и разкриващи участието на трола в интриги, кроени от страна на трола- ПО ЗАКОН не е и никога няма да бъде "изнасяне на лична информация"...

Специално отново се повтарям-
1. Номер на ЕГН
2. Номер на ЛИЧНА КАРТА
3. Данни, по които лицето може да бъде разпознато като физическо лице

Справка- сайт на адвокат- КЛИК...

С други думи- по смисъла на българското законодателство НЕ Е изнасяне на лична информация постването на писма, в които трол се излага сам себе си, описвайки подробно интригите си...

Но едно друго нещо е разкриване на лична информация- ползването на трети човек, който под предлог, че тролът е жертва, е тактично придумван да проследи по ай пи точна географска локация... Ето това ПРАВИ ТРОЛЪТ Лилит-Ниобе и като викне полицаите хакери, писмото в което ТРОЛЪТ се е домогнал без да има право на това до ай пи-та на невинни хора и им иска проследяването с точност до географска локация- ще го предоставя в оригинал... Това тролско деяние то е - под удара на закона...

Но за това какво тролът Лилит-Ниобе прави с ай пи-тата на хората- в отделна тема...

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Цеци_ВихронравDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 9:12 AM | Message # 3
Обсебена
Group: Модератори
Благодаря, Сянка!

"Кат тасманийски дявол си в устата."
Последен

Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Лъжи на Лилит за избора и на психолог и форум
Page 1 of 11
Search:

magiata.ucoz.com © 2016