Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери - Page 8 - Форум за магия и окултизъм

Събота, 03.Dec.2016, 7:38 PM

Здравейте Гост | RSS
Магията - практика и самоусъвършенстване

Начало | Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери - Page 8 - Форум за магия и окултизъм | Регистрация | Вход

[ Ново във форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 8 of 8«12678
Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери
Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери
theshadowDate: Петък, 26.Aug.2016, 11:03 AM | Message # 106
Админ-ДИКТАТОР
Group: Администратори
Status: Офлайн
И Лилит-Ниобе... Спри да лъжеш, че аз съм по някакъв начин с ангажимент към теб като психолог- или покажи къде е писменият ти договор за предоставяне на психологична услуга, с който аз работя и в който са уредени по надлежен ред всички страни, касаещи предоставяната от мен психологична услуга, като доказателство... 

Защото ако продължаваш без основание да твърдиш, че съм ти психолог- за годините редовна консултация- 50лв/час- такава ми е официалната цена за психологична консултация... Идваш, подписваме един ПИСМЕН договор с теб, че си получила от мен психологични услуги, след това аз почвам да пазя тайна като твой психолог, а ти почваш да ми плащаш за години наред проведени консултации- по горе-указаните 50лв/час... Устройва ме...   biggrin (това, че ти искам пари за несъществуващи взаимоотношения на клиент-психолог - е в рамките на бъзика- бъзикам се с теб, защото друго не си заслужила с тази лъжа, че аз съм твой психолог- ами не, не съм и никога не е имало такова нещо - колкото и да лъжеш в жалък опит да отклониш вниманието от собствените ти простотии)

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

theshadowDate: Петък, 26.Aug.2016, 11:07 AM | Message # 107
Админ-ДИКТАТОР
Group: Администратори
Цеци_Вихронрав, високата и интелигентност не стига да прави разлика , че всеки психолог има ангажимент за пазене на тайна, но то е налично единствено при отношения КЛИЕНТ- ПСИХОЛОГ, а не спрямо всички- аз да не съм поп, че да пазя тайта на изповедта за всички...

Освен това тези взаимоотношения КЛИЕНТ-ПСИХОЛОГ, се регламентират на база сключен ПИСМЕН договор на клиента с психолог. Те не са произволни взаимоотношения- всичко се урежда ПИСМЕНО, вкл. цена на услугата, вкл. се пази досие на клиента на база този ПИСМЕН договор и при необходимост тези досиета се показват на институции, имащи съответните правомощия... Но Лилит-Ниобе няма нито един ден работен като психолог и НЕ ЗНАЕ тези работи, обаче много я бива в това да ме обявява за свой психолог и да иска да и пазя интригите в тайна на тази основа...

Аз НЯМАМ сключен такъв ПИСМЕН договор за предоставяне на психологична услуга с Лилит-Ниобе и НИЩО не ме обвързва по никакъв начин да и пазя на нея било какви било споделяни с мен нейни форумни интриги и опитите и да ме склони да проверявам с точност до географска локация чужди ай пи-та на хора... И да- от доста години имам проблем с нейните интриги, радвам се, че е така добра поне това да си признае...

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Цеци_ВихронравDate: Петък, 26.Aug.2016, 11:13 AM | Message # 108
Обсебена
Group: Модератори
Сянка, тя от една страна не те познавала и не знаела кой, затова не ти се доверявала, а от друга си и бил психолог и ти се била доверила...
Лъжливото овчарче ряпа да яде пред нея. smile

"Кат тасманийски дявол си в устата."
Последен

Цеци_ВихронравDate: Петък, 26.Aug.2016, 11:26 AM | Message # 109
Обсебена
И Лилит, като си тръгнала да даваш линкове към една или друга наша тема, защо не даде линк и към тази тук? Или тази много те маскари? Ти нали от това ревеш, че те маскарим? Ами дай линк да видят хората как точно те маскарим!

Ти казваш, че те маскарим нали? Демек те изкарваме маскара?!?

Да вземем сега да разгледаме думата маскара...

Според българският тълковен речник маскара означава: Човек, който предизвиква подигравки; безобразник, безсрамник.

Което от своя страна значи, че те обвиняваме, че предизвикваш подигравки и си безобразна и безсрамна...

Ами точно това правя аз от няколко дена. Показвам как предизвикваш (или поне се опитваш) подигравки по наш адрес и колко си безобразна и безсрамна.

До тук цял един път не си излъгала... Браво!

Последен

Цеци_ВихронравDate: Петък, 26.Aug.2016, 11:47 AM | Message # 110
Обсебена
Аз спирам за сега, за да си свърша малко ЛИЧНА работа, а и да дам време на "предупредените" от теб Лилит да прочетат за какво всъщност иде реч.
По-късно, като намеря време ще кача твои изказвания дето не са ЛИЧНИ, а написани в твоя форум, а после изтрити с цел аз и Сянка да излезем лошите дето тормозят горката жертва Лилит...

Последен

Message edited by Цеци_Вихронрав - Петък, 26.Aug.2016, 11:48 AM

Цеци_ВихронравDate: Петък, 26.Aug.2016, 1:21 PM | Message # 111
Обсебена
Понеже има запитвания към мен на кого отговаряме тука със Сянка да ви отговоря.
Отговаряме на нападките на Лилит ето от ТУК.
Имаше и още изписани от нея и Делта, че и от Хеката, но те предпочетоха да ги изтрият, за да може непрочели техните хули и нападки да изкарате Сянка и мен лошите.
Ще си направя труда да кача малко по малко снимков материал на техни изтрити вече нападки към нас.

Последен

Цеци_ВихронравDate: Петък, 26.Aug.2016, 3:47 PM | Message # 112
Обсебена
Понеже снимките са доста, а за да ги кача тук трябва и да ги намаля при което не се четат... Моля който иска да прочете и другата страна (т.е. Лилит и компания) да ми пише на ЛС и ще му пратя албума.

Последен

AgenaDate: Неделя, 28.Aug.2016, 2:41 PM | Message # 113
Group: Специален достъп
"...11. най-много ме тревожи това, че ме попита дали като визуализирам в унес забравям, че практикувам...
Днес ми стана много уморено и реших да полегна. Нещо в просъница виждам, то сякаш трие спомените ми, не мога да си спомня, но и трудно дишам..помниш кога се появи онези импулси, да си въобразявам - колко да си въобразявам...
един ден попаднах на Лия в друг форум но със същата снимка - онази с жената. Мисля, че беше в калърс оф меджик. Мисля, че беше по повод практика за моментно осъзнаване. Там беше и 921, жена му - спейс ...
Кажи ми, как могат да ми влияят насън? Как да се предпазя? Как да противодействам?
Между другото - ананда - помниш, хеката ти писа за нея, беше огорчена. Та ананда се появи една нощ във форума на Людмил.. и четеше, имаше достъп.. Ананда е във форума, за който ти ме пита..
Какво става, Сянка? Имам ли основания да се притеснявам? Какво искат от мен? Защо? Затова ли така ми се покачи либидото? Какво става?"
                   Както казват старите баби :"БоШкее!"Публично известно е в средите,че всички пишехме в "тоя форум кълърс оф меджик".Даже и аз бях там с ник "Звезда".Оттам се знаем всички.И 921 беше там,и жена му,но не беше с посочения ник,а с друг и водеше клан/тези,както са почнали да прекръстват никове,накрая ще се стигне до семейни скандали:)))/.Пък другият форум е нашият "Окултно инфо" и Лия си е Ананда-можело е спокойно да я питат,щеше да каже.Освен това,лично аз И Куулест сме й дали достъп да чете и да пише,където намери за добре,включително и в затворената секция.За либидото не мога да кажа защо се вдига,освен,че меракът умира последен и човек започва да прави глупости,ако чувства,че сексуалният му живот е непълноценен.

Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери
Page 8 of 8«12678
Search:

magiata.ucoz.com © 2016