Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери - Page 7 - Форум за магия и окултизъм

Събота, 03.Dec.2016, 0:18 AM

Здравейте Гост | RSS
Магията - практика и самоусъвършенстване

Начало | Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери - Page 7 - Форум за магия и окултизъм | Регистрация | Вход

[ Ново във форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 7 of 8«125678»
Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери
Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери
Цеци_ВихронравDate: Петък, 26.Aug.2016, 8:41 AM | Message # 91
Обсебена
Group: Модератори
Status: Офлайн
Сянка, на теб може и да ти е останало търпение, но моето свърши.
Снощи Делта е притеснявала мои приятели във ФБ, а това ми идва в повече...
Делта, не спираш да ми ровиш в живота. Толкова ли не можеш без мен???
Та след снощи ми се посвърши търпението и започвам да качам тук всичко с което Лилит, Делта и Хеката са вредили на Сянка, мен и форума.
Мисля да поканя всеки който е изпатил по един или друг начин от тези трите особи да дойде и да е свободен да поства материалите по тази тема. smile

"Кат тасманийски дявол си в устата."
Последен

Цеци_ВихронравDate: Петък, 26.Aug.2016, 9:02 AM | Message # 92
Обсебена
Лилит, приятелката ти Делта няма спирачки. Внимавай да не я разсърдиш, че аз ако и да съм ти бясна нападам само виртуалната Лилит, а тя ще атакува лицето зад ник Лилит! Това е приятелско предупреждение!

Мен Делта вече ме атакува на всички фронтове...
Пише на приятелите ми във ФБ и обяснява, как аз и Сянка не я интересуваме, просто си търсела нови приятели...
Ми тя нас вече ни оплю от всякъде, сега и трябват нови обекти на оплюване...

Делта, звучиш като героя на Добри Жотев във "Обличането на Венера"

"татенце-е, ти да не мислиш, ти да не си помислиш, ченепознатият чичко ми е купил жабчето? Ами-и, мама, мама ми го купи!"

Та и ти... Ама вие сега да не си помислите, че тя Делта заради мен и Сянка рови? Неее! Тя хич не се интересува от нас, само дето не спира да ми нахлува в личното пространство...

Последен

Message edited by Цеци_Вихронрав - Петък, 26.Aug.2016, 9:08 AM

theshadowDate: Петък, 26.Aug.2016, 9:14 AM | Message # 93
Админ-ДИКТАТОР
Group: Администратори
Тя и Лилит-Ниобе си няма спирачки... Гледам, вместо да си изтрие темата, продължила да се докарва на жертва без да е такава в действителност...

Щом много държи да продължи да се излага- ами хубаво- така да е... Който сее интриги, накрая жъне съответната си слава и няма кой да му обърне внимание на опитите да се изживява като жертва... Вече не...

Аналогично и за Делта... Ами щом държи да се излага... 

То който каквото сам си направи, никой друг толкова лошо не може да му го направи...

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Цеци_ВихронравDate: Петък, 26.Aug.2016, 9:18 AM | Message # 94
Обсебена
Лилит, ти какво предизвикваш ли ме?
Аз и Сянка никога и никъде не сме споменавали твоето истинско име. Ти това ли целиш да го направим? Ще ти се да ни вбесиш до степен да кажем коя си, за да имаш повод да ни съдиш?
В грешка си моето момиче! Голяма грешка.
Не аз, а ти развяваш моето истинско име като байряк и аз си имам доказателства.
Аз и Сянка имаме достатъчно ум в главите да не изнасяме лична информация за никого.

Последен

Message edited by Цеци_Вихронрав - Петък, 26.Aug.2016, 9:19 AM

Цеци_ВихронравDate: Петък, 26.Aug.2016, 9:24 AM | Message # 95
Обсебена

Всичко, което въпросният неморален човек вади и поства е от преди години – 2014
и в момент, когато бях въведена в заблуда, както от мен самата, така и
от тях двамата.

Това най-много ми харесва от новата помия изсипана върху нас...
Аз и Сянка те въведохме в заблуда. Заблуждавайки те те накарахме да се изпокараш с половината форум и да ги изгониш и... Ама много сме зли значи...

Последен

Цеци_ВихронравDate: Петък, 26.Aug.2016, 9:29 AM | Message # 96
Обсебена
"- Ако не искате ваши снимки, лични данни и интимна информация за вас и
вашите близки – родители, деца, приятели – да бъде оповестявана;
- И още много низости – видни, скрити и такива, които тепърва ще се натворят от хора без морал"

Я да ми обясниш по-подробно кога съм оповестявала твои лични снимки и интимна информация, че и на близките и децата ти?
Лилит, не се ли усещаш, че ставаш нагла в лъжите си?

Последен

Цеци_ВихронравDate: Петък, 26.Aug.2016, 9:36 AM | Message # 97
Обсебена
От няколко дена Лилит и Делта не спират да вадят лична информация за мен. Не спират да ми нахлуват в личния живот. Притесняват шефовете ми по телефона, притесняват приятелите ми във ФБ, развяват ми името и фамилията на страниците на своя форум и в същото време Лилит ми пиша заявления в които обвинява мен във всичко това!

Последен

theshadowDate: Петък, 26.Aug.2016, 9:37 AM | Message # 98
Админ-ДИКТАТОР
Цеци_Вихронрав, ми та е НАГЛА... Ние тук срещу всяко твърдение показваме доказателство... Къде и е на Лилит-Ниобе доказателството, че ние сме и криви наистина, а не си измисля? НЯМА такова доказателство и не може и да има, понеже тя е кривата... Има от към нея обаче... Само ЗЛОСЛОВЕНЕ и ЛЪЖИ... И тонове, ама наистина тонове лилитско-ниобска помия...

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Цеци_ВихронравDate: Петък, 26.Aug.2016, 9:47 AM | Message # 99
Обсебена
Сега да ви разкажа история...

До преди няколко години в този форум си нямахме секция бар в който да общуваме по битови теми и други разни. Работехме си по практиките, учехме се един друг и тук списваха много и знаещи хора...
Ако някой искаше да сподели с другите нещо лично това ставаше на ЛС и всичко вървеше добре.
После... После дойде Лилит...
Първо вкара тема за социализиране да сме си говорели. После вкара и тема за фотография, да сме показвали какво красиво сме снимали.
Тогава Сянка прие нововъведенията, като мислеше, че това ще подобри нивото на работа. Някой от потребителите ни още тогава се усетиха и възроптаха, но Сянка подведен от Лилит я защити и остави социалните теми.
Сега от позицията на времето се замислям...
Лилит, защо ти трябваше тема за раздумка в нашият форум? За да можеш да извлечеш лична информация за всеки и после да я използваш срещу нас ли?
Лилит, защо ти трябваше тема за снимки? За да се подведе някой и да снима дома си, близките си и т.н., да имаш как да го докопаш не само в нета, а и в личния живот ли?

Аз и Сянка показваме само виртуалният ти живот, за да покажем на другите колко вредиш навсякъде където отидеш. За личният ти живот не сме споменали и дума.
Спри с лъжите!

Последен

Цеци_ВихронравDate: Петък, 26.Aug.2016, 9:48 AM | Message # 100
Обсебена
Та в крайна сметка кой е подведеният не разбрах???

Последен

theshadowDate: Петък, 26.Aug.2016, 9:50 AM | Message # 101
Админ-ДИКТАТОР
Интересно как Лилит- Ниобе се чуди как да извърти, че да излезе, че правим това, което тя и дружките и правят...

Споменала е Дончев и Атлантис... Ама моля- който желае да прочете хората, които е обявила по имена- как те сами си се подвизават с имената си в нета, т.е. не сме ние тези, които са разкрили имената им, а също и какви са тези хора по-точно, с какво се занимават (също сами са си го обявили) и защо са попаднали в черната листа на сайта ни... Единият е в секцията за шарлатанството в магията - с доказателства за това, а другият би заинтригувал данъчните- също с доказателства за това...

Цеци_ВихронравDate: Петък, 26.Aug.2016, 10:00 AM | Message # 102
Обсебена
Лилит, благодаря, че така съвестно даде линк към нашият форум.
Ти нали се сещаш сега, че всеки ще дойде и ще провери обвиненията ти?
Ще види и вече изтритите при вас постове в които не ние, а ти изнасяш лична информация?
Ще види и признанието на Делта, как е звънила на шефовете ми, което си е грубо нахлуване в личният ми живот?
И като види всичко много ще се замисли кой ли е лъжливото овчарче...

Последен

Цеци_ВихронравDate: Петък, 26.Aug.2016, 10:12 AM | Message # 103
Обсебена
Сянка, от всичката тази помия оставам с впечатление, че Лилит ни хвърля празни обвинения с цел...
Дали пък не цели да ни предизвика да вземем и да изнесем все пак лична информация за нея, за да може да ни съди и да напълни така коментираните си банкови сметки?
Предполагам само - не обвинявам... biggrin
Да си предупредя аз, че знам ли? Ще ме обвини и в това... wacko
Май ще си наема адвокат който да редактира всеки мой пост да отговаря на изискванията на закона. wink

Последен

Цеци_ВихронравDate: Петък, 26.Aug.2016, 10:24 AM | Message # 104
Обсебена
"И както е ясно за всеки един средно интелигентен човек, освен това и
човек, който се определя като психолог - да извадиш нещо от личната си
кореспонденция и да го развяваш като бельо пред публиката, без
съгласието и знанието на този, който ти е доверил, не е просто неморално
и жалко, но би могло да бъде и подсъдно."
Горното е извадка от ТУК

Лилит, ти и Делта първи започнахте да вадите и развявате лична информация за нас, ние вадим за вас само форумна. smile
Схващаш ли разликата? Или високата ти интелигентност не стига до там?

Последен

theshadowDate: Петък, 26.Aug.2016, 10:59 AM | Message # 105
Админ-ДИКТАТОР
Цеци_Вихронрав, няма отръвка от троловете...

Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери
Page 7 of 8«125678»
Search:

magiata.ucoz.com © 2016