Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери - Page 6 - Форум за магия и окултизъм

Неделя, 04.Dec.2016, 10:11 AM

Здравейте Гост | RSS
Магията - практика и самоусъвършенстване

Начало | Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери - Page 6 - Форум за магия и окултизъм | Регистрация | Вход

[ Ново във форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 6 of 8«1245678»
Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери
Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери
Цеци_ВихронравDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 4:11 PM | Message # 76
Обсебена
Group: Модератори
Status: Офлайн
Ланфеар, смешно звучи нали? Ама на глупости как ще и източим банковата сметка на Принцеса Лилит (тя ще е от тея с граховите зърна - чувствителна), как очакваш да отвърнем?
И ви зарязвам пак, че шефа ме чака...
Като се прибера ще продължа да ям света. Нали на Хеката съм и пекинез - не мога да я разочаровам...

"Кат тасманийски дявол си в устата."
Последен

Цеци_ВихронравDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 5:43 PM | Message # 77
Обсебена
Прибрах се...
От днес вече не съм на работа... Тук останаха една-две групи туристи само и...
Делта, сега да не решиш, че ти си причината да остана без работа? Не не си!
Много ми е изкушаващо да ти вменя вина, че поради твоето обаждане и дрън-дрън глупости съм безработна, но... Колкото и да ми се иска да ви подражавам, аз съм честен човек и не мога...
И къде е Лилит? Тя да не е тръгнала да търси адвокат да ни съди, че като и имаме IP-то ще и източим сметките???
Боже, още не мога да спра да се смея на тази глупост... Как може да си накатал куп висши образования, да имаш претенции, че си с над средното ниво на интелигентност и да хвърлиш такива безпочвени и смешни обвинения по някого???

Отивам да си дочета литературата на тема "Приятелството на Делта" - много поучително четиво...
Аз обаче съм научена да чета и да водя читателски дневник. Та в процес на четене може и да ползвам страницата тук за читателски дневник. wink

Последен

theshadowDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 6:40 PM | Message # 78
Админ-ДИКТАТОР
Group: Администратори
Лилит-ниобе... Имаш още една тема за махане... Давай... Махай я, защото е твоя лъжа...

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Цеци_ВихронравDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 6:49 PM | Message # 79
Обсебена
Сянка, тя идеята е не да махне лъжите, а само темите където сама - лично себе си маскари. Така като го няма поста дето те обвинява, че ще и източиш сметките (ама не мога да не се захиля тук biggrin ) ще може да те обвинява в некоректност...
Типично по Лилитски...
Между другото... За да сме коректни би трябвало като първи пост по тази тема да напишеш, че предоставените снимкови материали във цялата тема са от... и линк към форумът им.
Нали като цитираш друг автор трябва да го укажеш? Пък аз както ги цитирам през ред... Я по-добре в началото на темата с големи булви.
Моля те, Сянка!

Последен

Цеци_ВихронравDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 6:56 PM | Message # 80
Обсебена
"Ще помоля да се спрат тези глупави спорове в рамките на тези страници."

Сега нали аз чистачка таковата... Граматиката нещо ми куца и не схванах...
Сега глупавите спорове в рамките на тези страници (т.е. на новата тема) да се разискват или как? Как могат да се спрат споровете в рамките на някакви страници? Ще пишат "Стоп - дспираме" или какво?
Я полиглотката дето все се натиска да ме учи на правопис да вземе да ме светне, моля!
Тъй де, като напираш да ме учиш - прави го качествено и системно. Какво е то това, днес ми е кеф - ще те уча, утре не съм на кеф - няма да те уча... cool

Последен

Цеци_ВихронравDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 7:26 PM | Message # 81
Обсебена
Господи Боже и Света Богородице, Исусе Христе и всички светии... Лилит - Ниобе поумня! Доживях! biggrin

Attachments: 2765206.jpg(32Kb)

Последен

Цеци_ВихронравDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 7:31 PM | Message # 82
Обсебена
Лилит, това моето момиче, трябваше да го направиш още като се отдели във свой форум и видя, че дружките ти плюят по Сянка... Ако не ти е стигнал ума в началото - писмо ти писах. Да ти го припомня ли? Та след писмото ми можеше да го направиш това. За същото те молех в него... Ама ти не го направи.
На какво се надяваше, Лилит???
Очакваше протежетата ти да смачкат Сянка плюейки го от страниците на форума ти ли? Ще му смачкат... Островръхата му магьосническа шапка ще смачкат...
След дъжд качулка са ти действията, скъпа!

Последен

Message edited by Цеци_Вихронрав - Четвъртък, 25.Aug.2016, 7:38 PM

Цеци_ВихронравDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 7:42 PM | Message # 83
Обсебена
Сянка, сега очаквай системни набези със мултиакаутинг... Понеже Лилит - Ниобе забрани на дружките, а и на себе си да ни оплюват те ще дойдат тук да го правят. biggrin
Делта - Нешама ще е първа предполагам...
Настъпват интересни времена...

Последен

theshadowDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 7:58 PM | Message # 84
Админ-ДИКТАТОР
Мдам, Цеци... Доста окъсняла мярка...  smile

Лилит-ниобе... Защо чак сега се сети, че правилата трябва да бъдат такива? Защо чака толкова дълго? Любопитно ми е... Дано да не е тайна...  cool  И продължаваш да имаш една тема за сваляне, ако държиш да ти отговарят правилата на действителността... Иначе задължително ще си помисля, че новите правила са за украса...  smile

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Цеци_ВихронравDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 9:01 PM | Message # 85
Обсебена
Лилит-Ниобе, хубаво си я държиш тази тема, ама ако държиш да си честна и коректна каквато имаш претенции да се изкарваш трябваше и да постнеш в отговор на какво се появи това поведение на Сянка към теб. А именно:

Attachments: 9249760.png(341Kb) · 2710535.png(396Kb)

Последен

Message edited by Цеци_Вихронрав - Четвъртък, 25.Aug.2016, 9:03 PM

Цеци_ВихронравDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 9:20 PM | Message # 86
Обсебена
Скъпа моя, Лилит - Ниобе - Моргана и каквото още се сетиш... Продължавай да държиш тази клевета срещу Сянка, а аз ще продължавам да разпространявам изтритият ти вече пост където го обвиняваш в безумия разни...
Забелязваш ли, че съм се постарала на снимката да хвана и линка на форума ти???
Между другото проверих законно ли е да поствам снимки от форума ти във ФБ. Законно е! Обществен форум, достъпен за всеки, щом качам материали от него и съвестно си указвам източника се приема за реклама. smile
Та ако тази клевета как Сянка те маскарял продължава да ми вади очите, аз ще извадя очите на цялото интернет пространство с обидите ти и безпочвените ти обвинения срещу Сянка. Нека хората видят как ти сама се маскариш и после обвиняваш друг за това.
Банковите и сметки щели сме да източим... Фирмена информация да докопаме...
Ти какво правиш с този пост? Демонстрираш колко си богата ли?
Не ме вълнува твоето богатство, но да изкарваш Сянка или мен жалки крадци на дребно няма да стане!

Последен

Цеци_ВихронравDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 9:26 PM | Message # 87
Обсебена
И между другото като постна снимка как Сянка показва на всички твоя лична кореспонденция, защо не сложи тази с писмото в което си признаваш за проследяването по IP, а тази? Защото другата те злепоставя нали? А ти не обичаш да си злепоставена...

Момиченце, молих ти се на теб. Молих ти се да спреш дружките си да не плюят по Сянка във твоят форум - не другаде. Ти не го направи. Сети се след две години, но остави твоите оплювки по него...
Мислиш ли, че ще мирясам???

Последен

Цеци_ВихронравDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 9:53 PM | Message # 88
Обсебена
Делта, нали ти обещах като изчета писанията ти да коментирам...
Отвратена съм...
Няма да коментирам... За сега...
Ама след това което прочетох не смей да ми обясняваш как аз съм те излъгала... И как хич не те интересуват моите отношения със Сянка...

Последен

Цеци_ВихронравDate: Четвъртък, 25.Aug.2016, 9:56 PM | Message # 89
Обсебена
И гледам Лилит си изтрила темата за социализация. Сега спокойно можете да ни коментирате в Гримоари. Там нямат достъп външни хора и не ме дразни. biggrin

ТОВА обаче още ми боде очите...

Лилит, ще те изчакам още малко и пълня ФБ със поста ти който предизвика тази реакция на Сянка...

Последен

theshadowDate: Петък, 26.Aug.2016, 2:29 AM | Message # 90
Админ-ДИКТАТОР
Лилит-ниобе... Изтрий си онази тема за ""опасностите"", защото и всички много добре знаем как не отговаря на реалността .. И се постарай от тук насетне да си спазваш собствените правила, дето си ги написала, ако не искаш отново да си имаш работа с нас и с архивния ни фонд... Виждаш, че НИЩО , касаещо възникнали проблеми, не се трие...

И дори тази секция, ако ми дадеш основание да я скрия от погледите на хората- да,мога да я скрия- и хората няма да я виждат, но в мига, в който се допусне некоректност в твоя форум много лесно пак би могла да стане видима и то допълнена със стари гафове в твоя форум, трупали се с времето... Имай предвид, че търпението ми макар и голямо, но и то си има граници, а и с гафовете в твоя форум тези граници напоследък много сериозно бяха прекрачени... И не само по отношение на мен бяха прекрачени, а и по отношение на Цеци... А и търпението на Цеци също не е безгранично...

Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери
Page 6 of 8«1245678»
Search:

magiata.ucoz.com © 2016