Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери - Page 4 - Форум за магия и окултизъм

Събота, 03.Dec.2016, 7:38 PM

Здравейте Гост | RSS
Магията - практика и самоусъвършенстване

Начало | Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери - Page 4 - Форум за магия и окултизъм | Регистрация | Вход

[ Ново във форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 4 of 8«12345678»
Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери
Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери
Цеци_ВихронравDate: Сряда, 24.Aug.2016, 6:45 PM | Message # 46
Обсебена
Group: Модератори
Status: Офлайн
Доста...
Мен само това, че ме гледаше в очите и ме питаше как така си ми казал да не влизам във форума и да не те питам защо, а в същото време е знаела точно защо ме потриса...
Аз съм била лицемерка и лъжкиня ...
Нямам в речника си добра дума за тях трите от момента в който тръгнаха срещу теб, но докато ги мислех за приятелки не съм ги плюла...
И не ти ли каза Делта, че ти точат потребителите???

"Кат тасманийски дявол си в устата."
Последен

theshadowDate: Сряда, 24.Aug.2016, 7:20 PM | Message # 47
Админ-ДИКТАТОР
Group: Администратори
Тя Делта знаеше, че се точат от тук потребителите... И не го знаеше от мен...

А аз намерих къде ми е споделяла Лилит-Ниобе как кара хора да следят по ай пи за нея... Мен чак до там не успя да ме придума- отрязах я, но един друг е изгърмял доста... Цитирам какво ми е писала, защото е важно за полицаите-хакери... Един вид... Да си имат полицаите-хакери работа (ще им предоставя писмото в оригинал - да влезнат в пощата ми), като Лилит-Ниобе ги викне насам...

Писмо от Лилит-Ниобе до мен в опит да набеди хора за тролове, за да изисква и оправдава следенето им по ай пи с географска точност-

"Та не мислех да те занимавам, но ..Снощи писах на един приятел. Днес ми е дал това:

(следват ай пи-та на хора, които от съображения за сигурност изтривам от поста)

това са адреси, от които ми е писал трола. Сам си ги провери, но че не съм параноичка, доста трябва да се потруди някой, за да ме подлуди.
И ето какво...
съвсем се сдухах откъм доверие, знаеш, че това е особено трудно за мен. съвсем се свих в себе си. Ще бъде трудно, ще бъде тежко. Усъмних се във всичко, не за друго, а защото не мога лично да проверя нещата, няма как. :)
Днес, от обясненията на моя приятел, разбрах какво имаше предвид ти. Извини ме, много съм боса с компютрите, малко индианец. Та ...ИП показва до точност къде си. Затова ти добре знаеш къде съм, не само аз - къде сме всички ние. Ти го знаеш, но не и аз...
Докато говорих с ///, а преди това и с //// ... предпочитам так - направо на въпрос, отколкото съмнения и недомлъвки. Ненавиждам това, по-добре сама, отколкото сред съмнения, нали така..
Та.. от тук очаквам теб, твоя ход. Но определено не смея да се доверя.
Ако прецениш, че има неизяснени моменти, неща, ако се чудиш защо така реагирам, ще ти дам пароли за достъп до форума, до фейсбук, включително и до първия ми профил, но искам да видиш нещата през моите очи.
Моят приятел казва, че е около Враца, който и да е..
Чакам те .. от твоя отговор зависи, какво ще направя..."

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 24.Aug.2016, 7:51 PM | Message # 48
Обсебена
Аз все си мисля, че Делта ти каза, но ще си проверя като се прибера...
Така е, като взеха да ровят с мръсни пръсти то си излиза.... Всичко си излиза на яве...

Последен

theshadowDate: Сряда, 24.Aug.2016, 8:27 PM | Message # 49
Админ-ДИКТАТОР
И още нещо, което забравих да уточня... Когато мад луд , лиа и кулест си тръгнаха, то те не бяха гонени и си тръгнаха доброволно... Те поискаха да им се изтрият мненията... Имаха право на глас, понеже сами си тръгнаха и аз изтрих техните мнения по тяхна молба...

Хората с бан от тук, т . е. , които са изгонени, а и особено ако са с мераци да съдят неправомерно и да викат полицаи - хакери, бъркайки се, че съд и полицията съществуват, за да се занимават с тролове,  нямат право на претенции и на желания относно това какво ще се случва с мненията им в този форум тук... Мненията на троловете съдържат доказателства както защо са изгонени, така и ай пи адреси, които ще бъдат предоставени на полицаите-хакери , ако полицаите-хакери ги изискат по официален път... Ще им окажа пълно съдействие...

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 24.Aug.2016, 8:30 PM | Message # 50
Обсебена
Аз се чудех защо Лилит се сети чак сега да иска да и триеш мненията, а то било да си скрие мултиакаутинга...
Чудничко... smile

Последен

Message edited by Цеци_Вихронрав - Сряда, 24.Aug.2016, 10:54 PM

theshadowDate: Сряда, 24.Aug.2016, 8:31 PM | Message # 51
Админ-ДИКТАТОР
Цеци_Вихронрав, да, примерно и за това...  smile

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 24.Aug.2016, 10:04 PM | Message # 52
Обсебена

Повече подробности към снимката ТУК
Attachments: 0226238.jpg(29Kb)

Последен

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 24.Aug.2016, 10:10 PM | Message # 53
Обсебена
Сега...
Значи докато Лилит и компания плюят по Сянка всичко е в реда на нещата. И изнасянето на лична информация и намисането в чужди животи и заплахите със съд...
Когато обаче Сянка изнесе лична информация тогава това е опит Лилит да бъде омаскарена...
Лилит, пак ти казвам да се замислиш какво аджеба е ЛИЧНА ИНФОРМАЦИЯ...
Аз не видях насред форума Сянка да те нарича по друг начин освен Лилит. Лилит може да е всяка. Та за каква лична информация и кореспонденция говорим???
За сметка на това вие не спряхте да развявате истинското ми име и фамилия насред вашият форум. Не остана някой който да не разбра коя съм. Аз обаче още не съм ревнала, че ме маскариш...
С двоен аршин мерите, момичета!!!

Последен

Message edited by Цеци_Вихронрав - Сряда, 24.Aug.2016, 10:55 PM

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 24.Aug.2016, 10:15 PM | Message # 54
Обсебена
Сега да ви обясня какво следва...
Жалваш се, че Сянка изкарва личната ти кореспонденция на показ... Аз ще направя друго. Ще изкарам своето писмо до теб на показ. Онова същото писмо, за което си казала на Делта, че е гнусно...
Гнусни са обръщенията на Делта към мен (таман чета, че съм била пикла), моето писмо към теб... Ами да го копирам и всеки сам да си прецени дали е гнусно. Пък и да си извади изводите сам защо не си ми отговорила...

Последен

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 24.Aug.2016, 10:23 PM | Message # 55
Обсебена
Писмото... Не го снимах директно от пощата си, защото като го писах използвах реалните имена на всички. Единствената разлика от оригинала е, че тук използвам никове...

Здравей, Лилит!

Предполагам, че едва ли искаш да си общуваш с мен след всичко случило се днес, но... Аз няма да чакам отговор от теб. Просто искам да кажа своята позиция и своето мнение.

Още като дойде във форума те приех с цялата си душа, вярвах ти и ти се доверявах. Излиза, че съм се лъгала. Ти ми каза, че не мислиш злото на Сянка, че изпитваш приятелски чувства към него и че не би му навредила никога. Защо тогава се получи това?

Съгласна съм, че той не е идеален, съгласна съм, че рядко е толерантен с мнения различни от неговото, но... Сянка не насилва никой да стои в нашият форум. В същото време няма лошо да каните хора от нашият форум във вашият, нормално е. А вече кой къде ще остане си е лично решение. Не ви обвинявам в това. И преди Сянка да стане Соларис си говорихме за вариант да ти пише на лични, но... Отказахме се защото ти позволи в твоят форум (Хеката го нарича"Форумът на Лилит") да плюят Сянка. Може и да не си знаела, че Хеката и Рея привличат хора към вашият форум, но... Ти си прекалено умна, за да не го схванеш. Значи си знаела. Но пък със сигурност си знаела как го плюят на страниците на форума ти. Аз от вчера чета покрай Сянка и ме втресе. Ти кога си видяла Сянка да позволи в нашият форум да се оплюва който и да било? И точно за това и се отказахме от варианта да ти пише Сянка или аз и предпочетохме на интригата да отвърнем подобаващо.

От вчера чета и ми се повдига... И виждам, че ти никъде не си го коментирала и плюла, но... Но и нищо не предприе да спреш това. А е можело да им кажеш като искат да плюят Сянка да го правят на лични, а не на страниците на форума. Поне това можеше да направиш. Защо не го направи Кики?

На теб не ти беше приятно когато МадЛуд и Лия те обсъждаха насред ФБ нали? Мислиш ли, че на Сянка сега му е приятно? Но тогава Сянка те защити макар, че те не те оплюваха в нашият форум, а в друга социална мрежа. Тогава той можеше да каже, че щом в неговият форум не те закачат не го вълнува, но... Но той махна хора които са с него от години, за да те защити.

Защо ти не го защити сега?

С какво ще ми се оправдаеш Лилит? С това, че не си знаела ли? Кое не знаеше? Че го плюят в твоя форум?

И ти си умна и оказа се добре прикрита, но Хеката няма твоето ниво и се издава. Отделно като загуби Сянка от поглед за повече от ден два и изведнъж и домъчнява за мен и ми звъни и докато си мисли, че тя извлича информация от мен всъщност не се усеща как се издава. Зная за всеобщото мнение, че съм обсебена от Сянка. Ако така определяте приятелството... ДА обсебена съм от Сянка! И ако мислите, че аз и Сянка сме енергийни вампири защо продължавахте всички вкупом да се навирате на вълка в устата? Не се ли страхувахте, че ние двата страшни енергийни вампира ще ви изсмучим енергията?

Отделно... ти ми каза, че в нашият форум не пишеш в свободна зона защото много интриганти и те натоварват. Ами то в другият форум до вчера само аз и Сянка липсвахме, но там в свободна зона си доста активна. Аз и Сянка ли сме интригантите? Макар, че като се замисля... Да интриганти сме! От вчера сутрин насам сме интриганти, но вие ни предизвикахте. Ние просто решихме да отговорим огледално. И пак... Пак не го направихме съвсем огледално защото не сме тръгнали да ви плюем из интернет пространството и да ви изкарваме некомпетентни догматици. Сянка влезе във вашият форум по ваша покана и във вашият форум (не в нашият) ви каза каквото има да каже. Съответно след няма и час вие изтрихте написаното. Ако Сянка беше интригант би го написал всичко това в нашият форум където вие няма да можете да го изтриете. Или във ФБ примерно и тогава МадЛуд и Лия щяха да ликуват. Защото нямам спомен кой, но някой от тяхната групичка беше писал, че ти оставяш впечатлението на вечната жертва дето уж на никой нищо не прави и все нея нападат, а всъщност си винаги подстрекателя на дадена интрига.

Започвам да мисля дали не са били прави???

Аз ти се доверих, Лилит! Дадох ти приятелството си! Дадох ти обичта си! Защо? Защо постъпи по този начин със Сянка? Знаеш, че нараниш ли него, нараняваш и мен. С какво го заслужихме? Защо злоупотреби и с моето и с неговото доверие?

Последен

Message edited by Цеци_Вихронрав - Сряда, 24.Aug.2016, 11:10 PM

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 24.Aug.2016, 10:38 PM | Message # 56
Обсебена
Сега, Лилит, вземи и си допиши поста.
Това например:

"Освен тук, регистрация имам и във форума на magiata.ucoz.com
По пътя на магията съм комуникирала с администраторът на сайта, който се
представя и като психолог. В живота ми има травматични събития, които ме
направиха това, което съм. Към онзи момент той, в качеството си на
психолог, (твърдеше, че и на приятел) и на умел в магията прие да ме
води и да ми помага да извървя пътя и да преодолея нещата, които не
можех.
Към днешен момент той вади лична кореспонденция и я развява публично, в опитите да оправдае глупостта си и да ме омаскари."

Много ми харесва това "омаскари"... Ама да е честно би трябвало да допълниш, че в следствие на теб и твоите сподвижнички днес Сянка е това което е... И че понеже вие много ревяхте да вземе да се учи от вас вместо да се дуе, той взе, че се научи.
Научи се да играе нечестно като вас.

Последен

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 24.Aug.2016, 10:40 PM | Message # 57
Обсебена
Ама верно си вечната жертва...
Как стана така, че докато ни плюеше и заплашваше с дела и изведнъж се почувства жертва?
И продължава да ми е много важен отговора. Какво толкова гнусно има в писмото по-горе което ти пратих на теб преди повече от две години???
И защо така и не ми отговори на въпросите???

Последен

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 24.Aug.2016, 10:52 PM | Message # 58
Обсебена
И ако очакваш да спра... НЯМА ДА СПРА
Ако Делта не ми беше нахлула в личния живот, щях до сега да съм спряла и да си гледам практиките и кефа.
Ако ти не беше заплашила със съд и не беше ни обвинила, че се домогваме до банковите ти сметки, щяхме да спрем и двамата.
Ако и трите не ми развявахте реалното име като знаме, щях да спра.
Ако Делта беше спряла да се чуди с какви обидни епитети още да ме кичи щях да спра.
Сега обаче... Вие минахте всички граници и... И ще ви ям!
Аз съм пекинез. Нали така, Хеката? smile А те пекинезите с едни малки зъбенца и ядат бавно...
Няма да спра да ви плюя в цялото интернет пространство! Ще показвам постовете ви на всеки който е готов да ме слуша и чете. Ще направя всяка една подлост в която ме обвинихте. Не за друго, но много държа да сте прави...
Какво ще направите?
Делта, пак ще ми нахлуеш в живота да го рушиш ли?
Лилит ще ме съдиш ли?
Хеката, добро куче ли съм?
Много дълго вие трите сяхте интриги, сега е ред за жътва...

Последен

Message edited by Цеци_Вихронрав - Сряда, 24.Aug.2016, 10:53 PM

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 24.Aug.2016, 11:40 PM | Message # 59
Обсебена
И понеже много съфорумци ме питаха на кого отговаряме така със Сянка. Отговаряме на Лилит и Делта, само дето техните постове са в другият
форум.
И сега, за да не търсите и ровите ще ви постна по-интересното от всичко на което отговаряме в крайна сметка...
Ще го направя със снимки, че иначе ни обвиняват, че сме променяли
постовете им и уж те го били писали. Не че сега няма да ни обвинят я в
ползване на фото шоп, я в друго, но ще рискувам. :)

Attachments: 9725664.png(409Kb)

Последен

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 24.Aug.2016, 11:42 PM | Message # 60
Обсебена
От цялата работа най-много ми харесва описанието на сценариста - демек на мен... Това по повод работата ми в магазин за чанти и куфари - китайски...
После не аз, а тя обидената... wacko

Последен

Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери
Page 4 of 8«12345678»
Search:

magiata.ucoz.com © 2016