Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери - Page 3 - Форум за магия и окултизъм

Събота, 03.Dec.2016, 0:17 AM

Здравейте Гост | RSS
Магията - практика и самоусъвършенстване

Начало | Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери - Page 3 - Форум за магия и окултизъм | Регистрация | Вход

[ Ново във форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 3 of 8«1234578»
Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери
Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери
theshadowDate: Сряда, 24.Aug.2016, 1:37 PM | Message # 31
Админ-ДИКТАТОР
Group: Администратори
Status: Офлайн
Лилит, да те забравя викаш, а? И до днешна дата не си се занимавала да ме предизвикаш с нищо  и нямаше го Ришельо, нямаше ги подмятанията по мой адрес, нямаше ги другите ти участия в интриги... Все едно аз не виждам, не чета, не знам...

Играеш го отново жертва... Ами че ти ама НИЩО не си правила и аз така от изведнъж те сгазих и те изравнявам в момента с тревата...  Точно НА МЕН ли се опитваш да ми го пробуташ този номер? Той номерът ти не действа от както те баннах, в мига, в който те разбрах каква си...

Хайде сега... Бяхме стигнали до момента, в който си призна, че ник Моргана е твой и че си ИЗЛЪГАЛА, че аз подменям информация, за да излезе, че ти имаш мултиакаунтинг... Защото ти си една честна и ник Моргана ами не бил твой ник...

Давай да продължим, Лилит, няма да бягаш, защото искаше го да се заяждаш с мен, а каквото повикало, това се обадило- на ти сега заяждане с мен... 

Ник Ниобе е твой... Бъди така добра да се стегнеш и да спреш да лъжеш хората от форума си и да го потвърдиш официално, че е твой ник и че го ползваш в качеството му на пластмасов манекен...

След това очаквам да обясниш, защо ми приписваш, че аз правя като теб и регистрирам пластмасови манекени, което ти правиш с ник НИОБЕ?

Защо гледаш себе си и твоите недостатъци ги приписваш на мен? Искам отговор, аз защото съм против такова поведение от твоя страна... А и не е редно да си лъжеш "приятелките" понеже- както вече няколко пъти писах...

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

theshadowDate: Сряда, 24.Aug.2016, 1:55 PM | Message # 32
Админ-ДИКТАТОР
Делта, ти си ми писала на ЛС от ник Нешама следната твоя паразитна реплика-

"Предполагам, че това си има своето логично обяснение smile Направи ми впечатление просто, не че ми пречи."

Това, в комплект с факта, че пишеш по теми, за да защитаваш своя позиция (в смисъл като нешама искаше да изкараш делта права- характерно поведение за троловете), плюс справката на доставчика по ай пи... Ти си въобразявай, че последен е намесен, за да си успокояваш егото, но... Съжалявам те, както вече ти писах.. Вземи да схванеш най - накрая защо те съжалявам... Нали си умна? Или?

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 24.Aug.2016, 2:04 PM | Message # 33
Обсебена
Group: Модератори
Сянка, те и Лилит и Делта докато нападаха и изведнъж решиха, че само ще наблюдават... Хеката пък изобщо не се подава, че да не схапем и нея...
Дай да направим разбор на ситуацията до сега...
Получихме обвинения, че изнасяме лична информация и лъжем...
Никога нито ти, нито аз сме казвали на когото и да е кой стои зад никове Лилит, Делта и Хеката. За сметка на това те постоянно използват истинското ми име и фамилия във постовете си.
Сега разбирам защо ти толкова държиш на анонимността си... Прав си да се пазиш...
За лъжите. То се вижда...
Отделно бяхме заплашвани със съд без никакво правно основание...
Накрая Делта с цел демонстрация колко е опасна тръгва да се намиса грубо в личният ми живот...
И накрая те били жертвите...
Да се смея ли или да плача ми кажи???

"Кат тасманийски дявол си в устата."
Последен

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 24.Aug.2016, 2:12 PM | Message # 34
Обсебена
Сега съвсем сериозно...
Лилит, Делта и Хеката!
Това не е заплаха - това е обещание.
Аз ще продължа да НЕ изнасям лична информация за вас, както съм го правила до сега. Ще продължа да НЕ се намисам в личният ( не форумния) ви живот. НО... Винаги има едно но, нали? ;)
Всичко което правите срещу мен и Сянка ще го изтипосвам тук на страниците на този форум.
Всеки път като използвате истинското ми име, всеки път когато някоя от вас се намеси в личният (не форумния) ми живот, аз ще го показвам демонстративно тук...
Продължавайте! Чакам да видя колко още ще изнаглеете!

П.С.
Между другото според юриста на фирмата вие вече сте ми дали с горното повод аз да ви съдя... Това ли ви уплаши, че изведнъж млъкнахте?
Аз поне не съм ви заплашвала - просто съобщавам фактите...

Последен

Message edited by Цеци_Вихронрав - Сряда, 24.Aug.2016, 2:17 PM

theshadowDate: Сряда, 24.Aug.2016, 2:42 PM | Message # 35
Админ-ДИКТАТОР
Цеци_Вихронрав, за да не се оспамва от тук насетне бара, техните излагации ще ги снимаш с телефона си и аз ще създам една секция в края на форума и ще я кръстя- "България търси тролове"... Та всеки път, когато честните съвсем никак не лъжещи и нищо не правещи ни жертви от онзи форум забравят как да се държат благоприлично и ни заспрягат за н-ти път- онази секция ще ги отрази със снимков материал, за да може цяла България да гледа и да се диви на простотията им... Ако искат полиция- тяхната БД на форума им ще бъде изискана от сървърите на фирмата, която предоставя домейна и хостинга им... И ще обясняват на полицаите-хакери за мултиакаунтинга и за простотиите си и готово... Убедено ми е, че полицаите-хакери трудно ще си сдържат смеха, а после... Както писах- има санкции за интриганти, които се бъркат, че полицията обслужва техните интереси...

Това пък аз го обещавам от своя страна и ще го изпълня...

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 24.Aug.2016, 2:50 PM | Message # 36
Обсебена
И Лилит блокирала към онзи момент... Това за момента когато плю всички наред... После се била извинила и обяснила... :)
Аз сега ако аз взема да ви се лигавя как съм блокирала, как съм се подвела и т.н. глупости, ще ми се вържете ли на лъжите и да ме приемете за приятелка? :)
Защото това направи Лилит.

Последен

theshadowDate: Сряда, 24.Aug.2016, 2:51 PM | Message # 37
Админ-ДИКТАТОР
При първа възможност ще почистя бара... Съветвам Лилит-Ниобе да стори същото с темата си в социализацията... И от тук насетне вие там постарайте се НАИСТИНА да забравите за нас...

ДОСТАТЪЧНО ЯСНО ЛИ СЕ ИЗРАЗЯВАМЕ С ЦЕЦИ? Има ли нещо, което да не сте разбрали от това, което ще последва, ако не спрете реално да ни спрягате където и да било публично и да си правите мултиакаунтинг тук при нас?

Ако нещо не сте разбрали- изчетете пак постовете ни, защото ще ги сложа на архив (ще го предам на полицаите-хакери при нужда, да ви се смеят и те) и после няма да ви се полагат повторни пояснения, няма да се зачита, че сте недоразбрали, недовидяли, недооценили какво ще последва и как ще ви се отрази на егото...

theshadowDate: Сряда, 24.Aug.2016, 2:57 PM | Message # 38
Админ-ДИКТАТОР
Цеци_Вихронрав, все едно и аз първо да взема да наплюя целия свят, да взема да настроя всеки срещу всеки, да натворя мултиакаунтинг, да се изкажа каква съм жертва, за да ме съжаляват и да не ми търсят отговорност и после ще кажа- "Ама извинявайте, аз съм ЖЕРТВАТА и се обърках един вид с това, което надробих"... В този стил обаче е оправданието на Лилит за интригите и- толкова е жалко и абсурдно че даже не ми се ще да го коментирам...

Как да е... От тук насетне да се надяваме, че те от онзи форум ще спрат най-накрая да ни спрягат... А ако не- написахме и двамата какво ще последва... И ще си го спазим...

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 24.Aug.2016, 3:04 PM | Message # 39
Обсебена
Ланфеар, гответе си щом ви влече. Аз и Сянка отказваме да се включим. Това с казанчето предполага да се съберем на едно и да трябва освен да ги чета и да ги гледам, че и да ги слушам...
Аз искам просто да спрат да ни обвиняват, че изнасяме лична информация при условие, че само те го правят.
Да повторя за неразбралите. Ние със Сянка никъде и на никого не сме казали кои са Лилит, Делта и Хеката.
Искам и да спрат да ме преследват и да ми се бъркат в жовота, а да хленчат, че ние го правим.
Лилит, кога аз ти нахлух така в личния живот?
Делта, а на теб?
Хеката???
Спрете да ревете, че сте жертви!!!
Писна ми крадеца да вика - дръжте краца!

Последен

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 24.Aug.2016, 3:14 PM | Message # 40
Обсебена
Сянка, мести в архив. И ми остави темата отворена да я допълня със всичките им изказвания.
Ядосах се!
Колко трябва да си мислиш, че съм съвсем безмозъчна, за да ми дадеш куп поводи да ти повдигна обвинения и в същото време да си доволно нагъл да ме плашиш със съд?!?
Изумена съм.

Последен

Message edited by Цеци_Вихронрав - Сряда, 24.Aug.2016, 3:40 PM

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 24.Aug.2016, 3:47 PM | Message # 41
Обсебена
И последно до Делта...
Делта, ама много си разтревожена, че ще взема да кажа на мъж и на Лилит какви ги върши, а? Или просто ти трябваше човод да ме нападнеш лично???
Защото като гледам как се пъне Лилит да ни плаши със съд... Тя няма нужда друг да бие път до оня край на България да го информира. Достатъчно е тя да тръгне да ни съди и той сам ще разбере човека...
Та вече не ти се приемат лъжите, че аз ви заплашвам и затова просто отвръщате на удара.
Ти и останалите сами си търсите повод да ни нападнете и после на висок глас да ревете как ние сме лошите, ние ви преследваме и ние... Вече забравих взички обвинения...

Последен

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 24.Aug.2016, 5:48 PM | Message # 42
Обсебена
Делта, не се оправдавай. Теб те настъпва по мазола дори факта, че дишаме със Сянка...
И щото си много честна...
Едно е да ми кажеш на мен, че съм куха лейка и съвсем друго зад гърба ми да пишеш на Сянка да бяга от мен и да ме изгони от форума. После обаче не спря да ревеш, че ти си му казвала само неща които и на мен си казвала в очите.
Аз бях при теб на работното ти място като ти казах, че Сянка ми е казал да не влизам във форума до второ нареждане. Ти тогава ме попита знам ли причината и като отрекох ми каза, че ако си на мое място ще го попиташ... Защо като си толкова честна и директна не ми каза тогава дирелтно в очите, че ти си му казала да ме махне?
Ама много си честна... Виждам...
Аз тогава наистина не знаех, че ти стоиш зад всичко. Едва наскоро, като не спряхте да сплетничите и интригантствате разбрах... Просто до сега Сянка отказваше да ми даде подробности, но от тук насетне се надявам да не ми ги откаже...
Та... Честната Делта... Кой кого не спира да настъпва по мазола?

Последен

theshadowDate: Сряда, 24.Aug.2016, 5:54 PM | Message # 43
Админ-ДИКТАТОР
Делта написа-

"И една подробност - във времето, когато официално възроптах срещу сянката, с лилит, тази дети уж манипулира всички, не си говорехме и бяхме в неизвестно-недоверчиви отношения. Смятай какъв гений е тя, магесница велика, че да ми въздейства хипнотизиращо :)"

Делта, ей сега заради теб и покрай теб пак Лилит ще го отнесе... Не сте си говорили ли? А защо тогава имам писма от нея, в които обсъжда теб? И писах ли, че не пазя морал спрямо такива като вас? Да не ревнеш пак сега, че не пазя, та напомням,че не пазя морал...

Лилит до мен към момента, когато Делта визира-

"Не вярвах, че мога да усещам, докато не започнах да си припомням майселф, Цеци, делта.. "

И още веднъж Делта в писма на Лилит от онзи период-

"Не че ме притеснява Цеци или Делта, но аз ще съм единствена, която ще задълбае засега. А Арчея - не я познавам, противоречиви сигнали, тълкувам някои недобронамерено. "

И така нататък... И не сте си комуникирали двечките от тогава още, ама съвсем не сте? Да бе да, а един мормот увиваше шоколада в станиол... Хайде вече се спри Делта... Или имаш проблем със значението на тази дума- СПРИ? Нали си полиглотка- какво не и разбираш на думата?

Цеци_ВихронравDate: Сряда, 24.Aug.2016, 6:01 PM | Message # 44
Обсебена
Сянка, остави мърмота да си увива шоколада. wink Аз държа да ми предоставиш честната Делта какво ти е писала за мен, освен че искала да ме гониш. Може и на лични да ми пратиш. :)
Ама как хубаво звучи: Честната Делта.
Тя само право в очите говори и никакви интриги не прави... Само забравила да ми каже, че заради нея не трябваше да влизам във форума...
Те там всичките така честни...
Лика прилика се събрали.

Последен

Message edited by Цеци_Вихронрав - Сряда, 24.Aug.2016, 6:19 PM

theshadowDate: Сряда, 24.Aug.2016, 6:35 PM | Message # 45
Админ-ДИКТАТОР
Добре Цеци... Ще ти го препратя на пощата ти, че е доста... За съжаление е доста...

Форум за магия и окултизъм » Разни » БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТРОЛОВЕ » Нашите отговори до тролове- АРХИВ за полицаите-хакери
Page 3 of 8«1234578»
Search:

magiata.ucoz.com © 2016