Тема за организация на работата - Page 2 - Форум за магия и окултизъм

Неделя, 04.Dec.2016, 10:10 AM

Здравейте Гост | RSS
Магията - практика и самоусъвършенстване

Начало | Тема за организация на работата - Page 2 - Форум за магия и окултизъм | Регистрация | Вход

[ Ново във форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 2 of 2«12
Forum moderator: theshadow 
Форум за магия и окултизъм » Отворена дискусия » ХАОС МАГИЯ » ОБЩО » Тема за организация на работата
Тема за организация на работата
Цеци_ВихронравDate: Сряда, 17.Aug.2016, 7:20 PM | Message # 16
Обсебена
Group: Модератори
Status: Офлайн
Аз мисля всеки да си набележи своя цел, така ще вложи повече енергия в осъществяването и.

"Кат тасманийски дявол си в устата."
Последен

SolomonDate: Сряда, 17.Aug.2016, 9:10 PM | Message # 17
Group: Специален достъп
Quote Цеци_Вихронрав ()
Аз мисля всеки да си набележи своя цел, така ще вложи повече енергия в осъществяването и.
+

"Словото, според скромното ми мнение, е нашият най-неизчерпаем източник на магии, защото може едновременно да нанася и лекува рани" - Албус Дъмбълдор

theshadowDate: Четвъртък, 18.Aug.2016, 9:13 AM | Message # 18
Админ-ДИКТАТОР
Group: Администратори
Реших за целите на подредеността да създам тема, по която да се коментира LIBER MMM - ето тази- КЛИК - за да може материалите по темата с материали да не се губят от коментарите... Молбата ми е да коментирате материалите от тук насетне в темата за коментарите по МММ, а ако има нужда да се допълват материалите на база коментарите- аз ще гледам да ги допълня...

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

SolomonDate: Четвъртък, 18.Aug.2016, 11:24 AM | Message # 19
Group: Специален достъп
Добре.

"Словото, според скромното ми мнение, е нашият най-неизчерпаем източник на магии, защото може едновременно да нанася и лекува рани" - Албус Дъмбълдор

theshadowDate: Понеделник, 12.Сеп.2016, 3:55 PM | Message # 20
Админ-ДИКТАТОР
Group: Администратори
Пренаредих секцията за хаос магията... Защото като се стигне до момента да се търси конкретен материал и общата тема, дето ги пиша нещата подредено - е доста неудобна... Въпросната обща тема ще продължа да я попълвам с цел по-натам да е ясно кое след кое е следвало... За сега хаос секцията ще изглежда така, а за по-натам, ако реша да дам и хаос монашество и други работи- ще я мисля отново... До тогава- това ще е... smile

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Форум за магия и окултизъм » Отворена дискусия » ХАОС МАГИЯ » ОБЩО » Тема за организация на работата
Page 2 of 2«12
Search:

magiata.ucoz.com © 2016